منوی اصلی

راهنمای خرید بهترین هولدر موبایل ماشین در سال 2022

راهنمای خرید بهترین هولدر موبایل ماشین در سال 2022 | در این مقاله می توانید با انواع هولدر موبایل مخصوص خودرو آشنا شوید و به سادگی به خرید آن بپردازید

در این مقاله میخوانید

هولدر موبایل چیست ؟

هولدر موبایل ماشین چیست ؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که هولدر موبایل یکی از پرکاربردترین محصولات جانبی تلفن همراه در داخل خودرو می باشد. این وسیله به شما این امکان را می‌دهد تا بدون آنکه موبایل خود را در دست خود نگه دارید از آن در خودرو استفاده کنید. استفاده از این گجت کاربردی باعث می شود تا در هنگام رانندگی تمرکز بیشتری داشته باشید و بتوانید به سادگی از موبایل خود استفاده کنید. این هولدرهای موبایل در انواع مختلفی تولید و روانه بازار می شوند.

شما می توانید آن ها را بر اساس نیاز خود و جایی که می خواهید آن را متصل کنید به سادگی تهیه نمایید. اگر می خواهید با این محصول کاربردی بیشتر آشنا شوید و بتوانید محصولی را بر اساس نیاز خود خریداری کنید پیشنهاد می کنیم با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین

امروزه هولدر های موبایل در انواع مدل های گوناگون تولید می شوند. شرکت های سازنده این محصول هم نیز روزانه در حال بررسی و طراحی مدل های گوناگونی می باشند تا بتوانند نیاز مشتریان خود را به خوبی برطرف کنند. اگر بخواهیم تا به انواع مختلف هولدر ماشین که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند بپردازیم، می توانیم به هولدر های مگنتی که به وسیله یک آهنربا، به موبایل متصل می شوند اشاره کنیم که این محصول در مدل های گوناگونی تولید می شود که در ادامه بیشتر به آن میپردازیم.

مدل دیگر هولدر موبایل گیره ای می باشد که معمولا برای اتصال به شیشه موبایل و اتصال به داشبورد خودرو تولید می شوند. این مدل به دلیل استحکام بیشتر در نگهداری موبایل میتواند به گزینه بهتری تبدیل شود. در ادامه به توضیحات بیشتری درباره این مدل از هولدر موبایل خواهیم پرداخت.

مدل دیگر هولدر موبایل که در بازار وجود دارد مدل دریچه کولری می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید موبایل خود را در قسمت دریچه کولر خودرو متصل کنید. این نوع هولدر این امکان را به شما میدهد تا گوشی موبایل به شما نزدیک تر بوده و بتوانید راحت تر از آن استفاده کنید. این مدل نیز در دو حالت مگنتی و گیره ای در بازار موجود است.

مدل جدیدتری از هولدرها، که از مدل های گفته شده در بالا جدیدتر است مدلی است که همزمان با نگهداری موبایل میتواند باتری موبایل را نیز از طریق وایرلس یا بیسیم شارژ کند. این نوع هولدرها میتوانند گوشی های موبایلی که قابلیت شارژ وایرلس را دارند را به خوبی علاوه بر نگهداری در داخل خودرو، کاملا شارژ کنند. 

هولدر ماشین مگنتی

هولدر ماشین مگنتی ، همان گونه که از اسم این محصول پیدا است این هولدر ها برای آن که بتوانند موبایل شما را نگهدارند از آهن ربا استفاده می کنند و نحوه اتصال آنها به این گونه است که یک قسمت فلزی دارند که به پشت موبایل شما متصل می شود و با آهن ربایی که در داخل آن تعبیه شده است به سادگی موبایل شما به آن متصل می شود.

شاید با شنیدن این هولدر ها اولین چیزی که به فکر خیلی از شما میرسد مدل های کوچک طلایی رنگی بود که در ابتدا وارد بازار شده بودند و تنها بر روی داشبورد خودرو آن هم به وسیله چسب های دو طرفه متصل می شدند باشد. ولی امروزه این مدل از هولدر های مگنتی به شکل های گوناگونی تولید می شوند.

هولدر های مگنتی قابل اتصال به شیشه خودرو ،هولدر های مگنتی ای می باشند که به شیشه خودرو متصل می شوند. این مدل دارای یک پایه بوده که به وسیله سیستم بادکش به شیشه خودرو شما متصل می شوند و در قسمت جلویی آن یک صفحه که تعدادی آهن ربا در آن تعبیه شده است وجود دارد که موبایل شما به آن متصل میشود. در این نوع از هولدر ها شما میتوانید به خوبی پایه های مورد نظر را به بهترین شکل ممکن تنظیم کنید تا بسته به نیاز خود از آن بهره مند شوید.

توجه داشته باشید که در صورت صاف بودن سطح داشبورد خودرو حتی می توانید هولدر را به داشبورد خودرو هم متصل کنید. مدل دیگرهولدر موبایل ماشین، هولدر های موبایل کوچک و ثابتی هستند که به هولدر های سکه ای معروف هستند. در این مدل یک قسمت گرد کوچک وجود دارد که در آن آهن ربا قرار دارد و می توانید آن را به جاهایی مانند کنسول جلویی خودرو در صورت وجود فضای مناسب به وسیله چسب دوطرفه ای که دارد متصل کنید و به سادگی موبایل خود را به آن متصل کنید.

توجه داشته باشید که در این مدل امکان تنظیم زاویه وجود ندارد. مدل دیگر هولدر های مگنتی ال مانند می باشند. این هولدر ها دارای قسمتی است که در آن آهن ربا قرار دارد و در قسمت دیگر دارای یک گیره فشاری می باشد که می توانید آن را به خودرو متصل کنید تا به جاهایی مانند قسمت بالایی ساعت خودرو 206 متصل می شود و به دلیل طراحی ال مانند آن به سادگی میتوانید از آن استفاده کنید.

راهنمای خرید بهترین هولدر موبایل ماشین در سال 2022 | در این مقاله می توانید با انواع هولدر موبایل مخصوص خودرو آشنا شوید و به سادگی به خرید آن بپردازید

مزایا و معایب هولدر مگنتی

اگر بخواهیم به مزیت های هولدر های موبایل بپردازیم باید بگوییم که این نوع از هولدر ها دارای قابلیت استفاده بسیار آسان هستند یعنی تنها کافی است موبایل خود را به هولدر نزدیک کنید تا هولدر به موبایل شما متصل شود و آن را نگهدارد. شما می توانید بسیار راحت از آن استفاده کنید و به دلیل دارا بودن تنوع بالا می توانید آن ها را به سادگی بر اساس نیاز خود و محلی که می خواهید موبایل خود را در آن جا متصل کنید تهیه کنید.

از مهم ترین معایب هولدر های مگنتی ایمنی پایین آن ها است. امروزه در بیشتر موبایل ها به دلیل استفاده از باتری های قوی و همچنین استفاده از کاور های ضخیم وزن موبایل ها بالا رفته است و همین امر باعث شده است که این مدل از هولدر ها نتوانند به خوبی موبایل شما را نگه دارند و ممکن است در صورت افتادن در دست انداز های جاده ای موبایل شما افتاده و دچار آسیب شود. البته در مدل هایی که از آهن ربا های قوی استفاده شده است کمتر امکان افتادن موبایل وجود دارد.

آیا هولدر مگنتی به باتری موبایل آسیب می رساند؟

این سوالی است که برای خیلی از ما پیش می آید و باید بگوییم که در داخل موبایل ها از یک لایه محافظ میدان های مغناطیسی استفاده شده است که از آسیب های احتمالی وارده به موبایل جلوگیری میکند. همچنین اگر به باتری های موبایل دقت کنید از یک لایه روکش آلومینیومی بر روی آنها استفاده شده است. پس آهنربای این هولدر ها به هیچ عنوان نمی توانند به باتری موبایل شما آسیب برساند و این یک باور غلط است.

هولدر ماشین گیره ای

یکی دیگر از هولدر های معمول موجود در بازار هولدر موبایل ماشین گیره ای می باشد که به دلیل نوع اتصال موبایل به آن به این نام معروف هستند. این هولدر ها به وسیله یک گیره نگهدارنده از دو یا سه جهت موبایل شما را نگه می دارند که بر اساس نوع طراحی شرکت سازنده متفاوت می باشند. این مدل از هولدر ها معمولا برای آن که بتوانند وزن گیره و هم موبایل را تحمل کنند به صورت بادکش متصل می شوند که معمولا به شیشه خودرو متصل می شوند ولی اگر داشبورد خودرو شما صاف باشد و یا هر سطح صافی می توانید از این مدل استفاده کنید.

جدیدا شرکت های سازنده از یک لایه سیلیکون نرم و چسبناک در قسمت بادکش این هولدر ها استفاده می کنند که باعث بالاتر رفتن قدرت نگهدارندگی هولدر می شود و همچنین برای گوشی های موبایل جدید که وزن بالاتری دارند این هولدر ها بسیار مناسب تر هستند.

راهنمای خرید بهترین هولدر موبایل ماشین در سال 2022 | در این مقاله می توانید با انواع هولدر موبایل مخصوص خودرو آشنا شوید و به سادگی به خرید آن بپردازید

مزایا و معایب هولدر گیره ای

هولدر ماشین گیره ای به دلیل آن که موبایل را به صورت فیزیکی نگه میدارد برای گوشی های موبایل جدید که وزن بالاتری دارند بسیار مناسب هستند و یا در مدل هایی از این مدل از گیره هایی برای اتصال تبلت هم استفاده شده است که توان تحمل وزن تبلت هم نیز دارد. فقط توجه داشته باشید که برای اتصال تبلت باید هولدری خریداری کنید که گیره آن از صفحه نمایش 4 تا 11 اینچ را پشتیبانی کند.

از معایب هولدر ماشین گیره ای می توان گفت که به علت آن که بیشتر برای اتصال به شیشه خودرو طراحی می شوند در برابر آفتاب آسیب پذیر هستند و سعی کنید از هولدر های با رنگ روشن استفاده کنید و یا این که زیاد در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرند. البته مدل هایی از این نوع در بازار موجود می باشند که به دریچه کولر خودرو متصل می شوند.

هولدر ماشین با قابلیت شارژ وایرلس

یکی از قابلیت هایی که خیلی از ما با آن آشنا می باشیم قابلیت شارژ موبایل به صورت بی سیم یا همان وایرلس است که خیلی از تلفن های هوشمند از این قابلیت برای شارژ استفاده می کنند که حتی قابلیت شارژ سریع موبایل هم پوشش می دهد. البته موبایل شما هم نیز باید قابلیت فست شارژ به صورت بی سیم را داشته باشد.

همان گونه که میدانید برای استفاده از این قابلیت حتما شما باید موبایل خود را بر روی یک داکت شارژ قرار دهید تا موبایل شما به این صورت شارژ شود که امروزه در تعدادی از هولدر های ماشین که به نام هولدر ماشین با قابلیت شارژ وایرلس معروف می باشند. از این قابلیت پشتیبانی می کنند که علاوه بر این که موبایل شما را نگه می دارند می توانند موبایل شما هم شارژ کنند که برای این کار شما حتما باید از طریق یک شارژر فندکی، برق مورد نیاز را به هولدر موبایل انتقال دهید.

هولدر موبایل هوشمند u46 یا هولدر موبایل وایرلس یک هولدر ماشین وایرلس شارژ است که این هولدر شارژ وایرلس به صورت یک هولدر هوشمند موبایل عمل می کند

هولدر موبایل ماشین با قابلیت شارژ وایرلس به صورت گیره ای می باشد تا موبایل شما در هنگام شارژ تکان نخورد و به خوبی شارژ شود. در خیلی از موارد حتی گیره آن ها مانند محصولی که در فروشگاه تک خرید موجود می باشد به صورت کاملا هوشمند بوده و با نزدیک کردن موبایل به آن به صورت خودکار باز و بسته می شود تا موبایل را در داخل آن قرار دهید.

نکته ای که در مورد این هولدر ها باید بدانید این است که برای آن که موبایل شما به صورت فست، شارژ شود حتما باید از یک شارژر فندکی فست شارژ، برق آن را تامین کنید تا بتواند موبایل شما را به این شکل شارژ نماید. این مدل از هولدر ها در چندین حالت گوناگون مانند مدل هایی که به دریچه کولر خودرو متصل می شوند و مدل هایی که به شیشه خودرو متصل می شوند نیز تولید می شوند و شما می توانید آن ها را بر اساس نیاز خود تهیه نمایید.

در آخر باید بگویم که بهترین هولدر موبایل برای ماشین شما هولدری است که بتواند تمام نیاز های شما را برطرف کند و این که شما یک محصول گران قیمت مانند هولدر های دارای قابلیت شارژ وایرلس را خریداری کنید در صورتی که قسمت شارژ آن را استفاده نمی کنید خوب نیست و باید ببینید که به چه هولدری نیاز دارید و شاید یک هولدر معمولی و ارزان به خوبی نیاز شما را برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
حساب کاربری من
0 محصول سبد خرید
وبلاگ