در حال نمایش 9 نتیجه

فرستنده بلوتوث ونوس مدل Venous PV-B987

اتمام موجودی

135,000 تومان

دانگل HDMI برند Anycast مدل M4 Plus

اتمام موجودی

335,000 تومان

فرستنده صدای بلوتوث XP مدل 844WT

اتمام موجودی

قیمت اصلی 75,000 تومان بود.قیمت فعلی 68,000 تومان است.

کارکیت بلوتوث – Bluetooth Music Receiver YET-M1

اتمام موجودی

44,000 تومان

فرستنده صدای بلوتوث مدل YET-TX9

اتمام موجودی

94,000 تومان

گیرنده بلوتوث ورژن 2.1 مدل BT166C

اتمام موجودی

59,000 تومان

گیرنده بلوتوث ورژن 3.0 مدل BTR108

اتمام موجودی

75,000 تومان

گیرنده بلوتوث ورژن 4.1 مدل B3501

اتمام موجودی

94,000 تومان

فرستنده و گیرنده بلوتوث

با بوجود آمدن تکنولوژی بلوتوث استفاده از ابزارهای بیسیم کاربرد فراوانی پیدا کرده است و میتوان بوسیله بلوتوث کارهای بسیار فراوانی انجام داد که مهمترین آن ها ارسال و دریافت سیگنال صدا از این طریق می باشد که با استفاده از گیرنده و فرستنده بلوتوث و یا دانگل بلوتوث میتوان به سادگی این کار را انجام داد. این نوع دانگل ها میتوانند با اتصال به پورت USB سیگنال صدا را از طریق بلوتوث دریافت و به سادگی به محصولی که متصل شده اند اتقال دهند که میتوانید ضبط صوت و یا هر پخش کننده صوتی باشد.

دانگل های بلوتوث USB برق مورد نیاز خود را از درگاه USB که متصل شده اند تامین می کنند و نیازی به شارژ ندارند ولی این محصولات هم مشکلات خود را دارند که می توانید برای آشنایی بیشتر می توانید قسمت توضیحات این محصولات را مطالعه نمایید.

در این قسمت شما می توانید با فرستنده های صدا بلوتوث هم نیز آشنا شوید که به شما این امکان را می دهند که با انتقال صدا به آن ها به سادگی آن را به وسیله سیگنال های بلوتوث ارسال نمایید و در قسمت دیگر آن را دریافت نمایید که جهت آشنایی بیشتر می توانید قسمت توضیحات این محصولات را هم مطالعه نمایید.

خرید فرستنده و گیرنده بلوتوث

جهت خرید فرستنده و گیرنده بلوتوث می توانید در این قسمت انواع این محصولات را مشاهده نمایید و به سادگی آن ها را با یک دیگر مقایسه نمایید و بر اساس نیاز خود به خرید این محصولات بپردازید فقط در هنگام خرید به فرستنده و گیرنده بودن محصولات دقت نمایید و درگاهی که سیگنال صوتی را انتقال می دهد را هم نیز دقت کنید در بعضی از محصولات به صورت USB می باشد و در بعضی از محصولات به صورت درگاه AUX می باشد.

قیمت فرستنده و گیرنده بلوتوث

قیمت فرستنده و گیرنده بلوتوث بر اساس نوع کاربرد آن ها و ورژن بلوتوث آن ها و یا عوامل دیگری متغیر است که می توانید با مطالعه قسمت توضیحات هر یک از این محصولات بیشتر با آن ها آشنا شوید و به خرید آن ها نیز بپردازید.