در حال نمایش 7 نتیجه

مونوپاد و سه پایه بلوتوثی مدل Q01

اتمام موجودی

211,000 تومان

پایه مونوپاد مدل k07

موجود در انبار

223,000 تومان

رینگ لایت مدل Q07 به همراه مونوپاد

اتمام موجودی

قیمت اصلی 465,000 تومان بود.قیمت فعلی 434,000 تومان است.

رینگ لایت مدل emoji

اتمام موجودی

63,000 تومان

رینگ لایت مدل RK-14

اتمام موجودی

78,000 تومان

مونوپاد مدل M11

اتمام موجودی

قیمت اصلی 26,000 تومان بود.قیمت فعلی 19,000 تومان است.

منوپاد شارژی مدل APP Timer Operation

اتمام موجودی

21,000 تومان

مونوپاد

مونوپاد یا همان نام فارسی آن خیش انداز یک محصول بسیار کاربردی می باشد که چند سالی است بسیار مورد توجه خیلی از ما برای گرفتن عکس ها و یا فیلم برداری های خانوادگی قرار گرفته است این محصول در اصل دارای یک گیره و یک پایه که معمولا به سورت تلسکوپی میتوانید اندازه آن را تغییر دهید نیز تشکیل شده است که دارای طراحی ها و مدل های گوناگونی در بازار م باشد. monopod از دو کلمه mono به معنی تک یا خود و pod به معنی میله نیز تشکیل شده است. این وسیله به شما کمک می کند تا به سادگی بتوانید عکس های سلفی بگیرید. عکس سلفی به عکس هایی گفته می شود که عکاس خودش از خودش عکس گرفته است که بعد از آمدن این وسیله بسیار کاربردی دوربین های جلو موبایل ها دیگر تنها برای مکالمه های تصویری کاربرد نداشته اند و خیلی از شرکت های تولید کننده تلفن های همراه به این فکر افتادند تا دوربین های جلو را بسیار قوی تر کنند و یا حتی در بعضی از موارد شرکت ها بر روی جلو موبایل ها اقدام به قراردادن فلش عکاسی کردند تا بتوانیم در نور های کم هم نیز به خوبی از خودمان عکس بگیریم. مونو پاد ها معمولا بر اساس قیمت آن ها علاوه بر تغییر کیفیت محصول دارای ویژگی های دیگری هم نیز می شوند مثلا دارای بلوتوث بوده که به شما این امکان را می دهد تا بدون دخالت دست تنها با فشردن یک کلید به موبایل خود فرمان فیلم برداری و یا عکاسی را بدهید و یا دوربین موبایل را زوم کنید که به تازگی مونوپاد هایی به باز آمده اند که میتوانید از آنها به عنوان یک سه پایه برای قرار دادن آن بر روی زمین و یا هر سطح صافی نیز استفاده کنید و یا مونوپاد هایی که دارای یک رینگ لایت بوده تا نور بهتری را در هنگام عکاسی یا فیلم برداری نیز داسته باشید تا بتوانید فیلم یا عکسی با کیفیت تر را نیز ثبت کنید که این مورد برای فعالان فضای مجازی بسیار مورد توجه می باشد که شما میتوانید این محصولات را در فروشگاه تک خرید به سادگی نیز تهیه کنید.

تعدادی از محصولات خاص و کاربردی

  1. رینگ لایت مدل Q07 به همراه مونوپاد:
    این محصول تنها یک مونوپاد نمی باشد و علاوه استفاده به عنوان مونوپاد دارای یک رینگ لایت برای داشتن یک نور مناسب برای عکاسی می باشد همچنین این امکان را دارد که آن را به یک سه پایه باکیفیت تبدیل کنید و علاوه بر آن با دارا بودن بلوتوث میتوانید تا فاصله ده متری به موبایل خود فرمان دهید که از شما شروع به فیلم برداری و یا عکاسی کند.
  2. پایه مونوپاد مدل k07
    این محصول همانند محصول q07 است و تنها تفاوت آن در این می باشد که رینگ لایت ندارد و برای کشانی که رینگ لایت نیاز ندارند و یا میخواهند از نور پردازی های دیگر استفاده کنند بسیار مناسب است.

خرید مونوپاد

اگر شما هم مانند خیلی از کاربران این محصول به دنبال خرید مونوپاد می باشید به شما پیشنهاد می دهیم که از محصولات ما نیز دیدن نمایید که تنها دیگر مونوپاد نمی باشند و کارایی های دیگری هم نیز دارند که می توانید با مراجعه به قسمت توضیحات هر یک بیشتر با آن ها آشنا شوید و به خرید این محصول نیز بپردازید.

قیمت مونوپاد

قیمت مونوپاد بر اساس کیفیت ساخت و نوع کاربردی که دارند متفاوت می باشد که می توانید انواع آن ها را بر اساس نیاز خود در این بخش مشاهده نمایید و بر اساس نیاز خود به سادگی به خرید این محصول کاربردی نیز بپردازید.