در حال نمایش 4 نتیجه

سوئیچ اچ دی ام ای 3 پورت بدون ریموت – HDMI Switch

اتمام موجودی

43,000 تومان

HDMI سوئیچ 3 پورت ریموت دار HDMI Switch 3 port

اتمام موجودی

79,000 تومان

HDMI سوئیچ یا سوئیچ hdmi

HDMI سوئیچ یکی از کاربردی ترین لوازم های موجود در بازار در مورد درگاه تصویری HDMI است که کاربرد اصلی این محصول اضافه کردن درگاه است به این صورت که می توانید آن را بر اساس نیاز خود و تعداد درگاهی که میخواهید اضافه کنید خریداری کنید. نحوه کار کرد این محصول به این صورت است که معمولا دارای یک درگاه HDMI خروجی است که به تلویزیون متصل می شود و دارای چندین درگاه ورودی است که معمولا به این صورت هستند 3 یا 5 یا 8 درگاه.

شما برای استفاده از این محصول تنها کافی است درگاه خروجی آن را به درگاه HDMI تلویزیون و یا مانیتور و یا هر وسیله دیگری که اطمینان دارید سالم است متصل کنید و از درگاه های ورودی آن برای اتصال لواز گوناگون مانند کنسول های بازی و یا پخش کننده هایی مانند گیرنده های دیجیتال استفاده کنید و با استفاده از یک کلید و یا در مدل های دیگر با استفاده کنترلر مخصوص درگاه را جا به جا کنید.

سوئیچ hdmi

شاید این سوال پیش بیاید که چرا باید از این محصول استفاده کنیم خوب باید گفت که جواب ساده است اول از همه این که مدام جدا کردن و اتصال دوباره کابل های گوناگون HDMI به تلویزیون علاوه بر این که به کابل فشار می آورد به درگاه تلویزیون هم فشار می آورد و خیلی زود دچار خرابی می شوند زیرا درگاه HDMI معمولا به صورت ثابت عمل می کند و به گونه ای طراحی نشده است که مانند سوکت های شارژ موبایل بتواند این مورد را تحمل کنند.

دلیل دوم این است که درگاه های دیجیتال مانند HDMI دارای یک برق ضعیف 2 آمپر می باشند که در صورتی که تلویزیون و یا دستگاهی که میخواهید متصل کنید اگر روشن باشند ممکن است یک اتصال کوتاه در زمان اتصال به وجود بیاید و همین اتصال کوتاه میتواند باعث خرابی درگاه و یا در بدترین حالت خرابی برد تلویزیون شما شود و هزینه زیادی را برای تعمیر آن متقبل شوید.