در حال نمایش 8 نتیجه

کارت حافظه 16 گیگابایت SanDisk A1

موجود در انبار

183,000 تومان

کارت حافظه 64 گیگابایت vicco u3 A1

موجود در انبار

259,000 تومان

رم ریدر وریتی مدل C110

اتمام موجودی

17,000 تومان

رم ریدر وریتی مدل C104

موجود در انبار

87,000 تومان

کارت حافظه 32 گیگابایت vicco U1

اتمام موجودی

64,000 تومان

کارت حافظه 16 گیگابایت vicco U1

موجود در انبار

146,000 تومان

کارت حافظه 8 گیگابایت vicco U1

اتمام موجودی

قیمت اصلی 52,000 تومان بود.قیمت فعلی 42,000 تومان است.

رم ریدر همه کاره آیفون و اندروید و تایپ سی

اتمام موجودی

78,000 تومان

انواع کارت حافظه و رم ریدر

انواع کارت حافظه و رم ریدر را شما می توانید در این بخش به سادگی مشاهده نمایید و بر اساس نیاز خود و با مطالعه توضیحات هر یک از محولات با آگاهی کامل به خرید آن نیز بپردازید و به سادگی آن ها را با یک دیگر مقایسه نمایید.

یکی از پر کاربرد ترین محصولات جانبی تلفن های همراه که امروزه بسیار استفاده می شود رم های موبایل می باشند که به شما این امکان را می دهند تا به سادگی ظرفیت ذخیره سازی موبایل خود را ارتقاع دهید.

نکاتی در مورد رم های موبایل می باشد که خیلی از ما شاید در مورد آن اطلاعاتی نداشته باشیم مثلا رم های موبایل هیچ تاثیری بر این که حافظه داخلی شما پر می باشد و مدام موبایل شما پیغام می دهد مخصوصا گوشی های اندروید قدیمی ندارد و شما با اضافه کردن رم به موبایل تنها فضای ذخیره سازی را برای موسیقی و یا فیلم برداری و یا عکاسی با موبایل خود را افزایش داده اید.

دلیل این مشکل این است که برنامه هایی که در داخل گوشی های موبایل اندروید نصب می شوند معمولا در داخل حافظه داخلی موبایل نصب می شوند و پس از این که آن ها را پاک می کنید مقداری از اطلاعات آن در حافظه داخلی موبایل شما باقی می کند که برای حل این مشکل امکان نصب برنامه ها در داخل رم در گوشی های موبایل جدید به وجود آمده است فقط دقت داشته باشید که تنها رم های موبایلی که قابلیت A1 دارند را می توانید برای نصب برنامه در داخل رم استفاده نمایید و در غیر این صورت ممکن است سرعت برنامه ها کاهش یابد.

خرید انواع کارت حافظه و رم ریدر

چنان چه شما هم قصد خرید انواع کارت حافظه و رم ریدر را دارید ما در فروشگاه تک خرید سعی کرده ایم تا با تهیه و ایجاد یک تنوع مناسب به شما کمک کنیم تا به سادگی بتواند این رم های موبایل و یا رم رید ها را خریداری کنید.

قیمت انواع کارت حافظه و رم ریدر

قیمت انواع کارت حافظه و رم ریدر بر اساس نوع کاربرد و یا سرعت جا به جایی اطلاعات متفاوت می باشند که شما در این قسمت با مشاهده آن ها و مطالعه قسمت توضیحات هر یک از آن ها می توانید بسیار بهتر با آن ها آشنا شوید و با مقایسه آن ها با یک دیگر یک محصول مناسب با نیاز خود را خریداری کنید.