در حال نمایش 10 نتیجه

تبدیل تایپ سی به جک 3.5 سامسونگ

موجود در انبار

72,000 تومان
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

هاب تایپ سی ارلدام مدل HUB08

موجود در انبار

276,000 تومان

تبدیل تایپ سی به USB3.0

موجود در انبار

42,000 تومان

تبدیل میکرو یو اس بی به تایپ سی – Type-C to micro USB

اتمام موجودی

19,000 تومان

خشاب سیم کارت 5 عددی

موجود در انبار

22,000 تومان

تبدیل OTG تایپ سی ریمکس USB3.0

اتمام موجودی

24,000 تومان

کابل OTG تایپ سی

اتمام موجودی

18,000 تومان

تبدیل تایپ سی به USB ریمکس Type c OTG Remax

اتمام موجودی

8,000 تومان

تبدیل otg تایپ سی

تبدیل otg تایپ سی یکی از پر کاربرد ترین محصولات که برای خیلی از ما کاربرد دارد تبدیل های otg می باشد که امروزه به دلیل آن که بیشتر تلفن های همراه دارای درگاه تایپ سی می باشند این تبدیل ها را باید به صورت تایپ سی تهیه نماییم. درگاه تایپ سی همان گونه که می دانید دارای قابلیت های فراوانی می باشند و سرعت بسیار بالا تری را نسبت به درگاه میکرو دارند همچنین به دلیل طراحی خاصی که دارد مانند درگاه لایتنینگ نیازی نیست که از جهت خاصی به موبایل متصل شود و از هر جهتی که بخواهید می توانید آن را به موبایل خو متصل نمایید. در این قسمت علاوه بر تبدیل های otg ما به شما تبدیل هایی مانند جک هندزفری و شارژ را در اختیار شما قرار می دهیم زیرا موبایل های جدید امروزه در بعضی از مدل ها درگاه هندزفری بر روی آن ها حذف شده است و نمی توانید همزمان گوشی را شارژ نمایید و از هندزفری هم استفاده نمایید که با این تبدیل ها این کار امکان پذیر می باشد.

ما در این قسمت سعی کرده ایم تا با در اختیار گذاشتن انواع تبدیل های تایپ سی به شما کمک کنیم تا بر اساس نیاز تان این تبدیل ها را تهیه نمایید.

نکته دیگر در مورد این تبدیل ها در باره گوشی های موبایل سامسونگ می باشد که هر تبدیل تایپ سی بر روی آن کار نمیکند و حتما باید تبدیل های خود سامسونگ را تهیه نمایید.

خرید تبدیل otg تایپ سی

اگر شما هم میخواهید به خرید تبدیل otg تایپ سی بپردازید که یکی از پرکاربرد ترین درگاه ها امروزه می باشد و نمیدانید که کدام تبدیل مناسب برای استفاده شما می باشد ما به شما پیشنهاد می دهیم که در این بخش با مشاهده انواع این تبدیل ها و مقایسه آن ها با یک دیگر به سادگی به خرید این تبدیل کاربردی نیز بپردازید. امرزه بیشتر تلفن های همراه از این درگاه نیز پشتیبانی می کنند و همچنین بر روی بسیاری از لپ تاپ ها هم نیز این درگاه درحال جایگزین شدن به جای درگاه های معمولی می باشند.

قیمت تبدیل otg تایپ سی

قیمت تبدیل otg تایپ سی نیز بسیار گوناگون است زیرا این تبدیل با کیفیت های گوناگونی تولید می شوند و در خیلی از موارد بر روی بعضی از موبایل ها هر تبدیلی به درستی عمل نمی کند مثلا بر روی موبایل های شرکت سامسونگ تنها تبدیل هایی که کیفیت ساخت بالایی دارند به درستی عمل می کنند پس در این بخش شما می توانید انواع این تبدیل را مشاهده نمایید و بر اساس نیاز خود نیز به خرید این محصول کاربردی بپردازید.