در حال نمایش 7 نتیجه

شارژر وایرلس جووی مدل JW51

اتمام موجودی

598,000 تومان

فست شارژر سامسونگ Q3

اتمام موجودی

56,000 تومان

شارژر سامسونگ s4

اتمام موجودی

24,000 تومان

شارژر سامسونگ 2 آمپر اروپایی

اتمام موجودی

46,000 تومان

فست شارژ سامسونگ به همراه کابل میکرو مدل Q2

موجود در انبار

189,000 تومان

شارژر موبایل سامسونگ فست شارژ

موجود در انبار

153,000 تومان

شارژر موبایل سامسونگ

شارژر موبایل سامسونگ از پر کاربرد ترین محصولات جانبی تلفن های همراه شرکت سامسونگ می باشد که با استفاده از آن ها می توانید به شارژ کردن موبایل خود بپردازید امروزه این شارژر ها با پیشرفت موبایل ها و قوی تر شدن باتری آن ها تغییراتی نیز کرده اند تا گوشی موبایل شما سریع تر شارژ شوند که در زیر بیشتر به این موضوع می پردازیم.

  1. شارژر های معمولی که دارای دو خروجی 5 ولت 1.5 آمپر و 5 ولت 2 آمپر بو دند و برای شارژ گوشی های سامسونگ قدیمی کاربرد داشتند.
  2. شارژر های فست شارژ کوالکام 2 که نسل اول شارژر های سریع بودند و بیشتر بر روی گوشی های تایپ سی این شارژر قرار داده شد که برای پشتیبانی از گوشی هایی که دارای نسل اول شارژر های فست شارژ هستند کاربرد دارد و تقریبا تا 50 درصد گوشی موبایل شما را سریع تر شارژ می کنند.
  3. شارژر های فست شارژ کوالکام 3 که برای شارژ گوشی های جدید تر بوده و از نسل بعد شارژر فست شارژ هستند که دارای چیپست های کوالکام 3 هستند پشتیبانی می کنند کاربرد دارد و قاعدتا گوشی موبایل شما را سریع تر شارژ می کنند.

ما در فروشگاه تک خرید سعی بر آن داشته ایم تا با تهیه شارژر هایی با کیفیت به شما کنیم تا یک شارژر خوب را برای جایگزین کردن شارژر اصلی موبایل خود تهیه نمایید.