نمایش 1–16 از 29 نتیجه

کیف هندزفری

موجود در انبار

46,000 تومان

هندزفری بلوتوث ریمکس مدل RB T21

موجود در انبار

243,000 تومان

هندزفری بلوتوثی دبلیو کی مدل TWS A5

موجود در انبار

800,000 تومان

هندزفری بلوتوث ریمکس مدل S18

موجود در انبار

411,000 تومان
0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه

هدست تسکو مدل TH 5313

اتمام موجودی

143,000 تومان

هدست تسکو مدل TH5312

اتمام موجودی

149,000 تومان

هندزفری بلوتوث تسکو مدل TH5311

اتمام موجودی

185,000 تومان

هندزفری بلوتوث JBL مدل MS-909

اتمام موجودی

85,000 تومان

ایرفون تسکو مدل TH 5333

اتمام موجودی

154,000 تومان

ایرفون تسکو مدل TH 5317

اتمام موجودی

105,000 تومان

هدست ورزشی تسکو مدل 5310N

اتمام موجودی

180,000 تومان

هدفون تسکو مدل TH 5350 Dual

اتمام موجودی

265,000 تومان

هدست بلوتوث تک گوش تسکو مدل TH 5320N

اتمام موجودی

194,000 تومان

هندزفری بلوتوث تک گوش تسکو مدل TH 5327

اتمام موجودی

248,000 تومان

هندزفری بلوتوث تسکو مدل TH 5321

اتمام موجودی

301,000 تومان

هدست بلوتوث تسکو مدل TH 5315

اتمام موجودی

134,000 تومان

هندزفری بلوتوث

هندزفری بلوتوث یکی از پر کاربرد ترین محصولات جانبی تلفن های همراه می باشد که با آمدن محصولاتی مانند ایرپاد ها امروزه نقششان بسیار پر رنگ تر شده است و دیگر تنها یک محصول ساده نمی باشد که می توانید این محصول را در انواع گوناگون در بازار بیابید که در ادامه به توضیحات بیشتری در مورد این محصول کاربردی نیز میپردازیم.

هندزفری به معنی دست آزاد می باشد می باشد که به این معنی است که شما با استفاده از این محصول به سادگی به مکالمه و یا گوش دادن به موسیقی بپردازید که چندین سال است با آمدن تکنولوژی بلوتوث هندزفری ها نیز پیشرفت های بسیار زیادی نیز کرده اند و امروزه میتوانید بدون هیچ گونه سیمی به انواع کارها بدون هیچ گونه دخالت دست با موبایل خود بپردازید مانند گوش دادن به موزیک و یا مکالمه.

هنزفری های بلوتوث را میتوانید در انواع مختلف در بازار مشاهده کنید که بر اساس نوع نیاز و کاربرد ما نیز در بازار موجود می باشند و به سادگی میتوانید تهیه نمایید که در زیر تعدادی از این محصولات را بر اساس کاربرد معرفی میکنیم.

  1. هندزفری های بلوتوث تک گوش: این هندزفری ها همان گونه که از اسم آن ها معلوم است تنها بر روی یک گوش شما قرار میگیرند که از سری های اول هندزفری های بلوتوث به این شکل تولید شده اند و امروزه این مدل از هندز فری ها هم دچار پیشرفت های فراوانی نیز شده اند و تکنولوژی هایی مانند نویز کنسلین و یا با پیشرفت بلوتوث ها فضای بسیار بیشتری را پوشش می دهدند و میتوانید آن ها را بر اساس نیاز خود تهیه کنید.
  2. هندزفری های دو گوش سیم دار: این مدل از هندزفری های بلوتوث همان گونه که از اسمش معلوم می باشد بر روی دو گوش شما قرار می گیرد ولی به وسیله یک سیم که در میان آن ها مدار بلوتوث و مکالمه آن قرار گرفته است به هم متصل می باشد که این مدل هم نیز دارای مدل ها و طرح های گوناگونی مانند اسپرت ( مخصوص ورزش ) و یا دور گردنی یا تل مانند که در دور گردن قرار میگیرد می باشد که این مدل ها به دلیل آن که در دور گردن قرار می گیرند در حال حاظر دارای قوی ترین باتری ها بوده و بیشترین مدت زمان ممکن را برای استفاده مداوم نیز باتری خود را حفظ میکنند.
  3. هندزفری های دو گوش بدون سیم: هندزفری های دو گوش بدون سیم که میتوان گفت شرکت اپل از پیشگامان تولید و معرفی این نوع از هندزفری ها می باشد و معرفی کرده است همان گونه که از اسمش پیدا می باشد بر روی دو گوش قرار میگیرد و دارای هیچ گونه سیمی نمیباشد که این امر دارای مزایا ای می باشد که دیگر ما با سیم هندزفری ها درگیر نمیباشیم و دیگر نگرانی کشیده شدن سیم را نیز نداریم ولی مشکل آنجا است که به دلیل کوچک شدن قاعدتا باتری آن ها هم نیز کوچک شده است و همچنان تکنولوژی باتری ها آنچنان پیشرفت نداشته است تا بتوان باتری های قوی را در حجم های بسیار کوچک تولید کرد و برای حل این مشکل شرکت ها با اضافه کردن باتری در داکت شارژ آن ها سعی داشته اند تا این مشکل را تا حدود زیادی برطرف کنند ولی همچنان میگویم برای استفاده مداوم و طولانی مدت ما هندزفری های دور گردنی را پیشنهاد می دهیم که باتری بسیار قوی تری نیز دارند نا گفته نماند که باتری های بکار رفته در داخل کیس ها هم نیز دارای توان و قدرت های متفاوتی می باشند. یک ایراد دیگر هم که میتوان از این مدل گرفت داکت آن ها می باشد که این هندزفری ها با خراب شدن داکت آن ها دیگر کاربرد خود را از دست می دهند و معمولا به سختی میتوان داکت آن ها را تعمیر کرد و در مواردی که بیشتر باتری آن ها دچار خرابی شده است میتوان آن ها را تعمیر کرد.

شما میتوانید انواع هندزفری بلوتوث را بر اساس نیاز خود در فروشگاه تک خرید مشاهده و تهیه نمایید.

خرید هندزفری بلوتوث

اگر شما هم میخواهید به خرید هندزفری بلوتوث بپردازید و نمیدانید که چه محصولی مناسب کار شما می باشد می توانید در این بخش با انواع آن ها آشنا شوید و به سادگی به خرید این محصول کاربردی نیز بپردازید همچنین با مراجعه به قسمت توضیحات هر یک بیشتر با آن ها آشنا شوید و به سادگی آن ها را با یک دیگر مقایسه نمایید. امروزه با آمدن هندزفری های بلوتوث در انواع گوناگون خرید هندزفری بلوتوث برای خیلی از ما مشکل شده است زیرا نمی دانیم که کدام محصول مناسب است به همین دلیل ما در فروشگاه تک خرید سعی داشته ایم تا با قرار دادن ویژگی های دقیق هر محصول در قسمت توضیحات آن به شما کمک کنیم تا یک محصول کاربردی بر اساس نیاز خود خریداری نمایید.

قیمت هندزفری بلوتوث

عوامل گوناگونی بر روی قیمت هندزفری بلوتوث تاثیر گذار است اول از همه برند آن ها بوده و دیگر باتر و بلوتوث بکار رفته در آن ها می باشد که این ها از ساده ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت هندزفری ها می باشد که امروزه با آمدن قابلیت هایی مانند نویز کنسلینگ یا خیلی ویژگی های دیگر باید بسیار بیشتر در هنگام خرید دقت نمایید. شما می توانید با مراجعه به قسمت توضیحات هر یک از این محصولات بسیار بیشتر با آن ها آشنا شوید و از قیمت آن ها آگاه شوید.