نمایش 1–16 از 30 نتیجه

هدفون بلوتوث جووی مدل H96

اتمام موجودی

769,000 تومان

هدست بلوتوثی مدل Cat STN-28

موجود در انبار

469,000 تومان519,000 تومان

هندزفری بدون سیم ریمکس مدل RB-S26

اتمام موجودی

543,000 تومان

هندزفری بلوتوث ریمکس مدل S18

موجود در انبار

465,000 تومان

هندزفری بلوتوث سند ای ام مدل E71

اتمام موجودی

189,000 تومان

هدفون بی سیم پرودا مدل PD-BN600

اتمام موجودی

370,000 تومان

هندزفری بلوتوثی دبلیو کی مدل TWS A5

موجود در انبار

800,000 تومان

هدفون بی سیم پرودا مدل PD-BN200

اتمام موجودی

336,000 تومان

هندزفری بلوتوثی ریمکس مدل TWS-15

اتمام موجودی

870,000 تومان

هدفون بلوتوث بی سیم کیو سی وای مدل Q29 Pro

اتمام موجودی

322,000 تومان

هندزفری بلوتوث ریمکس مدل RB T21

موجود در انبار

243,000 تومان

هندزفری بلوتوث تسکو مدل TH 5324N

اتمام موجودی

274,000 تومان

ایرفون اسپورت awei مدل B980 BL ( اورجینال )

اتمام موجودی

176,000 تومان

ایرفون اسپورت awei مدل B922 BL ( اورجینال )

اتمام موجودی

269,000 تومان

هدست بلوتوث ریمکس مدل RB s6 اورجینال

اتمام موجودی

562,000 تومان

هندزفری بلوتوث jbl مدل ms-t2

اتمام موجودی

105,000 تومان

هندزفری بلوتوث

هندزفری بلوتوث یکی از پر کاربرد ترین محصولات جانبی تلفن های همراه می باشد که با آمدن محصولاتی مانند ایرپاد ها امروزه نقششان بسیار پر رنگ تر شده است و دیگر تنها یک محصول ساده نمی باشد که می توانید این محصول را در انواع گوناگون در بازار بیابید که در ادامه به توضیحات بیشتری در مورد این محصول کاربردی نیز میپردازیم.

هندزفری به معنی دست آزاد می باشد می باشد که به این معنی است که شما با استفاده از این محصول به سادگی به مکالمه و یا گوش دادن به موسیقی بپردازید که چندین سال است با آمدن تکنولوژی بلوتوث هندزفری ها نیز پیشرفت های بسیار زیادی نیز کرده اند و امروزه میتوانید بدون هیچ گونه سیمی به انواع کارها بدون هیچ گونه دخالت دست با موبایل خود بپردازید مانند گوش دادن به موزیک و یا مکالمه.

هنزفری های بلوتوث را میتوانید در انواع مختلف در بازار مشاهده کنید که بر اساس نوع نیاز و کاربرد ما نیز در بازار موجود می باشند و به سادگی میتوانید تهیه نمایید که در زیر تعدادی از این محصولات را بر اساس کاربرد معرفی میکنیم.

  1. هندزفری های بلوتوث تک گوش: این هندزفری ها همان گونه که از اسم آن ها معلوم است تنها بر روی یک گوش شما قرار میگیرند که از سری های اول هندزفری های بلوتوث به این شکل تولید شده اند و امروزه این مدل از هندز فری ها هم دچار پیشرفت های فراوانی نیز شده اند و تکنولوژی هایی مانند نویز کنسلین و یا با پیشرفت بلوتوث ها فضای بسیار بیشتری را پوشش می دهدند و میتوانید آن ها را بر اساس نیاز خود تهیه کنید.
  2. هندزفری های دو گوش سیم دار: این مدل از هندزفری های بلوتوث همان گونه که از اسمش معلوم می باشد بر روی دو گوش شما قرار می گیرد ولی به وسیله یک سیم که در میان آن ها مدار بلوتوث و مکالمه آن قرار گرفته است به هم متصل می باشد که این مدل هم نیز دارای مدل ها و طرح های گوناگونی مانند اسپرت ( مخصوص ورزش ) و یا دور گردنی یا تل مانند که در دور گردن قرار میگیرد می باشد که این مدل ها به دلیل آن که در دور گردن قرار می گیرند در حال حاظر دارای قوی ترین باتری ها بوده و بیشترین مدت زمان ممکن را برای استفاده مداوم نیز باتری خود را حفظ میکنند.
  3. هندزفری های دو گوش بدون سیم: هندزفری های دو گوش بدون سیم که میتوان گفت شرکت اپل از پیشگامان تولید و معرفی این نوع از هندزفری ها می باشد و معرفی کرده است همان گونه که از اسمش پیدا می باشد بر روی دو گوش قرار میگیرد و دارای هیچ گونه سیمی نمیباشد که این امر دارای مزایا ای می باشد که دیگر ما با سیم هندزفری ها درگیر نمیباشیم و دیگر نگرانی کشیده شدن سیم را نیز نداریم ولی مشکل آنجا است که به دلیل کوچک شدن قاعدتا باتری آن ها هم نیز کوچک شده است و همچنان تکنولوژی باتری ها آنچنان پیشرفت نداشته است تا بتوان باتری های قوی را در حجم های بسیار کوچک تولید کرد و برای حل این مشکل شرکت ها با اضافه کردن باتری در داکت شارژ آن ها سعی داشته اند تا این مشکل را تا حدود زیادی برطرف کنند ولی همچنان میگویم برای استفاده مداوم و طولانی مدت ما هندزفری های دور گردنی را پیشنهاد می دهیم که باتری بسیار قوی تری نیز دارند نا گفته نماند که باتری های بکار رفته در داخل کیس ها هم نیز دارای توان و قدرت های متفاوتی می باشند. یک ایراد دیگر هم که میتوان از این مدل گرفت داکت آن ها می باشد که این هندزفری ها با خراب شدن داکت آن ها دیگر کاربرد خود را از دست می دهند و معمولا به سختی میتوان داکت آن ها را تعمیر کرد و در مواردی که بیشتر باتری آن ها دچار خرابی شده است میتوان آن ها را تعمیر کرد.

شما میتوانید انواع هندزفری بلوتوث را بر اساس نیاز خود در فروشگاه تک خرید مشاهده و تهیه نمایید.

خرید هندزفری بلوتوث

اگر شما هم میخواهید به خرید هندزفری بلوتوث بپردازید و نمیدانید که چه محصولی مناسب کار شما می باشد می توانید در این بخش با انواع آن ها آشنا شوید و به سادگی به خرید این محصول کاربردی نیز بپردازید همچنین با مراجعه به قسمت توضیحات هر یک بیشتر با آن ها آشنا شوید و به سادگی آن ها را با یک دیگر مقایسه نمایید. امروزه با آمدن هندزفری های بلوتوث در انواع گوناگون خرید هندزفری بلوتوث برای خیلی از ما مشکل شده است زیرا نمی دانیم که کدام محصول مناسب است به همین دلیل ما در فروشگاه تک خرید سعی داشته ایم تا با قرار دادن ویژگی های دقیق هر محصول در قسمت توضیحات آن به شما کمک کنیم تا یک محصول کاربردی بر اساس نیاز خود خریداری نمایید.

قیمت هندزفری بلوتوث

عوامل گوناگونی بر روی قیمت هندزفری بلوتوث تاثیر گذار است اول از همه برند آن ها بوده و دیگر باتر و بلوتوث بکار رفته در آن ها می باشد که این ها از ساده ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت هندزفری ها می باشد که امروزه با آمدن قابلیت هایی مانند نویز کنسلینگ یا خیلی ویژگی های دیگر باید بسیار بیشتر در هنگام خرید دقت نمایید. شما می توانید با مراجعه به قسمت توضیحات هر یک از این محصولات بسیار بیشتر با آن ها آشنا شوید و از قیمت آن ها آگاه شوید.