در حال نمایش 4 نتیجه

تبدیل OTG وریتی مدل A302

موجود در انبار

43,000 تومان

تبدیل otg گلکسی تب 10.1

اتمام موجودی

19,000 تومان

تبدیل OTG میکرو سامسونگ

اتمام موجودی

72,000 تومان

تبدیل میکرو USB سی سانتی – OTG

اتمام موجودی

5,000 تومان

تبدیل otg اندروید

تبدیل otg اندروید یک محصول پر کاربرد برای اتصال انواع فلش مموری به موبایل است با استفاده از این محصول به سادگی می توانید انواع فلش مموری را به موبایل خود متصل کنید که امروزه حتی فلش مموری هایی وارد بازار شده اند که دارای دو سر بوده که یک طرف آن ها مخصوص اتصال به موبایل طراحی شده اند که اصطلاحا دوسر یا همان otg دار هستند. استفاده از ین تبدیل ها تنها محدو به اتصال فلش مموری نمی شود بلکه اتصال فلش مموری بیشترین کاربرد آن است و با استفاده از این تبدیل شما حتی می توانید کیبرد و یا حتی موس ها را به موبایل یا تبلت خود متصل نمایید همچنین می توانید برای استفاده حرفه ای مثلا تبلت های بزرگ با استفاده از هاب های یو اس بی همزمان موس و کیبرد را آن متصل کنید که این کار بستگی به آن دارد که دستگاه شما می تواند موس و کیبرد را همزمان پوشش دهد و یا خیر.

چند نمونه از تبدیل OTG

  1. تبدیل های otg ارزان قیمت: اگر به این تبدیل ها دقت کنید درگاه میکرو یو اس بی آن ها دارای گیره های نگهدارنده که در درگاه میکرو یو اس بی استفاده شده است نمی باشند همین دلیل باعث می شود تا نتوانند به خوبی در داخل درگاه موبایل شما قرار بگیرند و ما بیشتر برای کار های ساده این تبدیل ها را به شما پیشنهاد می دهیم
  2. تبدیل های OTG با کیفیت: در این تبدیل ها از درگاه های میکرو با کیفیت استفاده شده است و دارای گیره های نگهدارنده میکرو یو اس بی می باشند.

خرید تبدیل otg اندروید

اگر شما هم می خواهید به خرید تبدیل otg اندروید بپر دازید و با وجود تنوع زیاد آن در بازار نمی دانید که کدام تبدیل مناسب موبایل شما است و کیفیت بهتری دارد می توانید در این بخش انواع گوناگونی از آن را مشاهده نمایید و با مراجعه به قسمت توضیحات هر یک از این محصولات به سادگی اطلاعات مورد نیاز در مورد آنها را به دست بیاورید و به سادگی به خرید این محصول کاربردی نیز بپردازید.

قیمت تبدیل otg اندروید

قیمت تبدیل otg اندروید بر اساس کیفیت ساخت و یا این که به صورت کابلی می باشید و یا به صورت یک مبدل ساده می باشد تغییر می کند و علاوه بر آن تبدیل های اورجینال هم نیز مانند تبدیل های شرکت سامسونگ قیمتی بالا تر نیز دارند که می توانید در این بخش قیمت تمامی این محصولات را نیز مشاهده نمایید.