نمایش 1–12 از 25 نتیجه

تبدیل 1 به 2 صدا K-NET PLUS

موجود در انبار

69,000 تومان

تبدیل هدست 2 فیش به موبایل و PS4

موجود در انبار

25,000 تومان

تبدیل هندزفری به 2 فیش

موجود در انبار

26,000 تومان

کابل افزایش طول صدا K-NET PLUS

موجود در انبار

66,000 تومان

کابل AUX الدینیو مدل LSY01

موجود در انبار

38,000 تومان

کابل AUX تسکو مدل TC 89

موجود در انبار

38,000 تومان

کابل AUX کلومن مدل KA-26

موجود در انبار

38,000 تومان

کابل 2 متری AUX کلومن مدل KA-33

موجود در انبار

48,000 تومان

کابل AUX فنری KNET PLUS

موجود در انبار

41,000 تومان

کابل صدا استریو

یکی از پر کاربرد ترین محصولات جهت انتقال صدا کابل صدای استریو می باشند که با نام های کابل 1 به 1 صدا و یا کابل AUXنیز معروف می باشند و بسیاری از ما با این محصول و کاربرد آن آشنا می باشیم.

این کابل ها به گونه ای طراحی شده اند که صدای اسپیکر های سمت چپ و راست را به صورت جدا انتقال دهند که این امر باعث می شود که شما یک صدای استریو را نیز دریافت کنید و با عث می شود شما بسیار بیشتر از صدای دریافتی لذت ببرید.

اگر به سوکت های این کابل دقت کنید که به اسم جک 3.5 میلی متری معروف می باشند متوجه می شوید دارای دو خط مشکی رنگ می باشد این خط ها در اصل جداکننده قسمت چپ و راست درگاه برای انتقال صدا می باشند و دلیل انتقال صدا به صورت استریو همین جدا سازی می باشد.

یکی از نکات دیگر در هنگام خرید این می باشد که این کابل ها به صورت استاندارد داری متراژ 1 تا 1.5 متر می باشند و اگر این متراژ بالا تر برود باید محصولی که به عنوان فرستنده سیگنال از آن استفاده می کنید مثلا موبایل این توان خروجی را داشته باشد که بتواند متراژ بالا تر را پوشش دهد و تنها به جنس مس بکار رفته در کابل مربوط نمی باشد و متراژ های بلند این کابل بیشتر برای سیستم های صوتی مانند کارت های صدای کامپیوتر کاربرد دارد و برای استفاده در خودرو سعی کنید که کابل بلند تر خریداری نکنید البته خرید این کابل ها هیچ آسیبی به لوازم شما وارد نمی کند ولی ممکن است مقداری بر روی کیفیت صدای شما تاثیر بگذارد.

خرید کابل صدا

چنان چه شما هم مانند بسیاری از کابران قصد خرید کابل صدا یا همان کابل AUX را دارید و می خواهیم یک کابل با کیفیت بر اساس نیاز خود خریداری کنید ما در فروشگاه تک خرید سعی بر آن داشته ایم که انواع آن را با ذکر مشخصات فنی هر یک از آن ها در اختیار شما قرار دهیم تا به سادگی بتوانید آن را خریداری کنید و بتوانید آن ها را با یک دیگر مقایسه نمایید.

قیمت کابل صدا

قیمت کابل صدا بسیار متغیر می باشد که دلیل آن اول کیفیت ساخت کابل ها و جنس مس بکار رفته در سیم آنها می باشد و دلیل دیگر این می باشد که شرکت های گوناگونی به تولید این کابل می پردازند و بر اساس برند و نوع طراحی آن قیمت آن ها نیز متغیر می باشد که می توانید آن ها در این بخش مشاهده نمایید و مقایسه نمایید.