نمایش 1–12 از 55 نتیجه

کابل اچ دی ام آی ورژن ۱.۴-HDMI Cable Ver ۱.۴

موجود در انبار

37,000 تومان249,000 تومان

کابل دو سر USB3 شیلد دار USB3 to USB3 cable

موجود در انبار

46,000 تومان88,000 تومان

کابل AUX الدینیو مدل LSY01

موجود در انبار

38,000 تومان

کابل mini USB به USB یا V3

موجود در انبار

15,000 تومان32,000 تومان

کابل AUX تسکو مدل TC 89

موجود در انبار

38,000 تومان

کابل AUX کلومن مدل KA-26

موجود در انبار

38,000 تومان

کابل 2 متری AUX کلومن مدل KA-33

موجود در انبار

48,000 تومان

کابل AUX فنری KNET PLUS

موجود در انبار

41,000 تومان

تبدیل 1 به 2 صدا K-NET PLUS

موجود در انبار

69,000 تومان

کابل 1 به 1 صدا earldrom مدل ET-AUX23

موجود در انبار

38,000 تومان

انواع سیم و کابل

انواع سیم و کابل را می توان در بازار مشاهده کرد که بر اساس نوع استفاده و کارایی آن ها با یک دیگر متفاوت می باشند و کاربرد های گوناگونی نیز دارند که در ادامه به توضیحات بیشتری میپردازیم.

در دنیای امروزی با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده مداوم از دستگاههای الکترونیکی شاهد استفاده بسیار بیشتر از انواع کابل ها هستیم که برای ما بسیار ضروری هستند و بدون آن ها امکان انجام بسیاری از کارها وجود ندارد .

کابل ها برای اتصال دستگاههای گوناگون به یکدیگر به کار میروند و کاربردهای گوناگونی دارند به عنوان مثال بعضی از آن ها وظیفه رساندن انرژی مورد نیاز دستگاه را بر عهده دارند و برخی وظیفه دارند تا سیگنال تصاویر و اطلاعات را منتقل کنند.

کابل ها را میتوان در مدل های گوناگون نظیر کابل VGA، کابل HDMI، کابل صدا و … در بازار یافت که انواع مختلف آن را میتوانید در فروشگاه اینترنتی تک خرید مشاهده، بررسی و اقدام به خرید کنید . استفاده از انواع سیم و کابل در دستگاههای الکترونیکی امری جدایی ناپذیر است و تمامی مصرف کنندگان ملزم به استفاده از این محصول هستند.

خرید انواع سیم و کابل

یکی از پر کاربرد ترین محصولات جانبی در انواع لوازم سیم و کابل آن ها می باشد که به دلیل جریان مداوم برق و یا سیگنال های الکترونیکی بیشترین استهلاک را دارند و برای خیلی از ما پیش آمده است پس از مدتی دچار خرابی شوند شما در این بخشمی توانید انواع آن ا را مشاهده کنید و بر اساس نیاز خود به خرید انواع سیم و کابل در فروشگاه تک خرید بپر دازید.

قیمت انواع سیم و کابل

قیمت انواع سیم و کابل بر اساس نوع استفاده و کاربردی که دارند و در نهایت کیفیت ساخت آن ها متفاوت می باشد و اگر شما می خواهید به خرید آن ها بپردازید و یا قیمت انواع سیم و کابل را بر اساس نیاز خود متوجه شوید که در این قسمت بیشتر هدف ما سیم و کابل های موبایل و کامپیوتر می باشد را می توانید در این دسته بندی به جستجو بپردازید و بر اساس نیاز خود به خرید آن ها نیز بپردازید.