منوی اصلی

چطور بهترین شارژر فندکی موبایل را بخریم؟

چطور بهترین شارژر فندکی موبایل را بخریم؟ در این مقاله به مطالبی درباره کیفیت شارژر فندکی و ولتاژ خروجی شارژر فندکی و سایز و ابعاد شارژر فندکی میپردازیم.

در این مقاله میخوانید

چطور بهترین شارژر فندکی موبایل را بخریم؟

 

سوکت ۱۲ ولت فندکی خودرو میتواند برای شارژ کردن گوشی موبایل از طریق کابل usb و شارژر های مخصوص فندکی که در خودرو کاربرد دارد مورد استفاده قرار بگیرد. با توجه به اینکه امروزه استفاده بسیار زیادی از گوشی موبایل و دیگر دستگاه‌های شارژی انجام می دهیم حتما برای شما هم پیش می آید که زمانی که در داخل خودرو هستید با کمبود شارژ باتری موبایل یا دستگاه‌های مشابه روبرو هستید. در این زمان استفاده از شارژر فندکی ماشین یکی از راههای پرکاربرد و کاربردی برای شارژ کردن باتری گوشی های موبایل می باشد.

 

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم با استفاده از کابل usb مخصوص گوشی موبایل می توانید از طریق سوکت شارژر فندکی گوشی موبایل خود را شارژ کنیم. بعضی وقت ها برخی خودروها و ماشینها این قابلیت را ندارند که یک سوکت usb جدا برای شارژ دستگاه های مختلف در اختیار شما قرار دهند. در اینگونه موارد شما نیاز دارید تا از یک شارژر فندکی مخصوص که خروجی usb داشته باشد استفاده کنید.

 

به این دستگاه شارژر فندکی ماشین گفته می شود. در گذشته شارژرهای فندکی از کیفیت بسیار پایینی برخوردار بودند و ممکن بود در هنگام استفاده آسیب جدی را به گوشی موبایل شما و باتری آن وارد کند ولی امروزه شارژرهای فندکی کیفیت بسیار بالایی پیدا کرده‌اند و می توانند به بهترین شکل ممکن باتری گوشی موبایل شما را کاملا در اسرع وقت شارژ کنند.

 

دانستن اینکه چه نوع شارژر فندکی اصلی است و برای شارژ باتری گوشی موبایل شما مناسب است همان چیزی است که شما نیاز دارید تا بتوانید یک شارژر فندکی با کیفیت تهیه کنید. در اینجا ما به شما توضیحاتی خواهیم داد تا بتوانید شارژر فندکی مناسب خودرو را تهیه کنید و با خیال راحت از آن استفاده کنید.

 شارژر فندکی USB خودرو چیست

 

 اگر بخواهیم تعریفی کوتاه از شارژر فندکی را به شما عرض کنیم باید بگوییم که شارژر فندکی یک آداپتور می باشد که در یک طرف آن قابلیت اتصال به سوکت فندکی خودرو را دارد و در طرف دیگر یک یا دو پورت USB برای شارژ گوشی موبایل و اتصال کابل شارژ به آن در اختیار شما قرار خواهد داد. شما با اتصال کابل USB به این آداپتور می‌توانید گوشی موبایل و هر دستگاه دیگری که نیاز به شارژ دارد را به راحتی شارژ کنید.

 

از آنجایی که سوکت شارژر فندکی خودرو به صورت نرمال ۱۲ ولت خروجی در اختیار کاربر قرار می دهد شارژر فندکی مناسب و محصولی که بخواهد از این سوکت استفاده کند میبایست این ولتاژ را به ۵ ولت تبدیل کند که ولتاژ مناسب برای USB و دستگاه‌هایی که از این پورت شارژ می‌شوند هستند.

 

از آنجا که خروجی ولتاژ سوکت شارژر فندکی خودرو بسیار قوی و قدرتمند تر است برای شارژر گوشی موبایل حتماً باید از شارژر فندکی با کیفیت و اصلی استفاده کنید تا بتواند این میزان جریان و ولتاژ را از ۱۲ ولت به ۵ ولت تغییر دهد در غیر این صورت و در صورتی که شما از شارژر فندکی مناسب استفاده نکنید که قابلیت تغییر ولتاژ را نداشته باشد و یا از کیفیت پایینی برخوردار باشد حتماً میتواند این میزان ولتاژ آسیب جدی به گوشی موبایل شما وارد کند و کاملاً باتری گوشی موبایل را از بین خواهد برد.

 

به صورت نرمال شارژر فندکی از طریق پورت USB می تواند دستگاه های مختلف نظیر گوشی موبایل، تبلت، پاور بانک و یا انواع دوربین را که از باتری شارژی استفاده می کنند را کاملاً شارژ کند ولی حتماً به این نکته دقت کنید که سوکت شارژر فندکی را تنها در زمانی استفاده کنید که خودروی شما روشن است زیرا ولتاژ بسیار بالایی را از باتری خودرو خواهد گرفت و در صورتی که خودرو شما خاموش باشد و از این محصول استفاده کنید ممکن است به باتری خودرو کاملا آسیب برسانید و باعث از کار افتادن باتری خودرو شوید.

 

پس حتماً به یاد داشته باشید تا در زمانی که خودرو روشن است از سوکت شارژر فندکی استفاده کنید. شارژرهای فندکی موجود در بازار مدل های متفاوتی دارند. برخی از آن ها تنها خروجی USB برای شارژ گوشی موبایل را در اختیار کاربر قرار می دهند، اما برخی دیگر علاوه بر سوکت خروجی برای شارژ گوشی موبایل و یا دستگاه های دیگر یک سیگنال FM برای اتصال به رادیو ماشین نیز در اختیار کاربر قرار می دهند. با اتصال پورت USB به آن میتوانید سیگنال fm را از طریق رادیو ماشین دریافت کنید و به موسیقی گوش فرا دهید. این مورد برای خودروهایی که پورت aux و usb برای ضبط ندارند می تواند بسیار کاربردی و جذاب باشد.

 

اگر بخواهیم برای کاربرد های شارژر فندکی نکاتی را به شما عرض کنیم می توانیم از کاربردهای بسیار خوب آن که می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند، استفاده در زمانی است که شما از گوشی موبایل خود به عنوان یک مسیریاب استفاده می کنید. حتما شما نیز به این مشکل برخورده اید که استفاده از مسیریاب در داخل خودرو باتری بسیار زیادی را از گوشی موبایل شما می کاهد.

 

این به دلیل استفاده همزمان از اینترنت و مکان یاب گوشی است که در صورتیکه شما از یک شارژر فندکی خوب در این هنگام استفاده کنید با خیال راحت میتوانید از گوشی موبایل خود برای مسیریابی استفاده کنید. مورد دیگر استفاده برای شارژ باتری تبلت و یا گوشی موبایل فرزندان در مسیرهای طولانی است. در مسیرهای طولانی کودکان در داخل خودرو خسته خواهند شد و در صورتی که باتری تبلت و یا شارژ گوشی آنها کم شود ممکن است شما را دچار مشکل کنند، پس استفاده از این شارژر فندکی با کیفیت در داخل خودرو میتواند کمک به شارژ باتری کند و امری کاملاً ضروری و کاربردی برای اینگونه افراد است.

 

چطور بهترین شارژر فندکی موبایل را بخریم؟ در این مقاله به مطالبی درباره کیفیت شارژر فندکی و ولتاژ خروجی شارژر فندکی و سایز و ابعاد شارژر فندکی میپردازیم.

 

روش خرید شارژر فندکی و نکاتی که می بایست به آن توجه کنیم

 

زمانی که صحبت از خرید شارژر فندکی با سوکت USB خواهیم کرد منظور بهترین مدل شارژر فندکی است که می تواند نیاز شما را به صورت کامل برطرف کند. برای خرید چنین شارژر فندکی به نکاتی می بایست توجه کنید که در پایین به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

تعداد سوکت های شارژ: این که شما در آن واحد بخواهید چند دستگاه را همزمان شارژ کنید به نیاز شما مربوط خواهد شد. به صورت نرمال بر روی شارژرهای فندکی دو سوکت شارژ USB وجود دارد. شما می توانید به صورت همزمان از هر دوی آنها استفاده کنید اما اگر شما نیاز دارید که در یک زمان واحد بیش از دو دستگاه را به سوکت شارژر فندکی خودرو متصل کنید می بایست عرض کنیم که مدل های مختلفی در بازار موجود هستند که دارای چهار سوکت شارژ هستند که به صورت همزمان میتوانند دستگاه های مختلف را شارژ کنند.

 

پیشنهاد ما استفاده از مدل هایی است که دارای دو خروجی usb هستند. برای این حرف خود چند دلیل داریم اول اینکه میزان خروجی ولتاژ شارژر فندکی میزان محدودی است و در صورت استفاده بیش از حد از آن به صورت همزمان ممکن است به سوکت فندکی خودرو آسیب وارد کنید و موجب سوختن فیوز آن شوید. نکته دوم اینکه استفاده از چهار کابل USB در داخل خودرو ممکن است موجب آزار و مزاحمت برای راننده شود و حواس راننده را پرت کند. ولی در صورت نیاز شما، شارژرهای فندکی در بازار هستند که بیش از ۲ شارژ سوکت شارژ یو اس بی در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

سایز و ابعاد شارژر فندکی

 

هنگام خرید شارژر فندکی حتماً به این نکته دقت کنید که معمولاً شارژرهای فندکی ابعاد مختلفی دارند و سوکت مورد استفاده آنها در داخل خودرو نزدیک دنده و در کنسول وسط قرار دارد. چنانچه شما شارژر فندکی بزرگ را انتخاب کنید حتماً می بایست به آن دقت کنید که این شارژر در هنگام اتصال به سوکت شارژ فندکی خودرو، اختلالی در ابزارهای کنترل خودرو به وجود نیاورد.

 

وقتی از ابعاد صحبت می کنیم برخی از مدل ها در ارتفاع کمی متفاوت هستند. برخی کمی بلند و برخی کوتاه هستند. به این نکته دقت کنید که در برخی از خودروها می‌بایست مدل بلند را تهیه کنید تا بتوانید به سوکت های USB دسترسی داشته باشید. این مورد کاملاً به خودرویی که در آن از سوکت فندکی خودرو استفاده می کنید بستگی دارد و هنگام خرید می بایست به این نکته دقت کافی را داشته باشید.

 

چطور بهترین شارژر فندکی موبایل را بخریم؟ در این مقاله به مطالبی درباره کیفیت شارژر فندکی و ولتاژ خروجی شارژر فندکی و سایز و ابعاد شارژر فندکی میپردازیم.

 

ولتاژ خروجی شارژر فندکی

 

قدرت خروجی تمامی شارژرهای فندکی USB تقریبا شبیه به یکدیگر می باشد. اغلب آنها چیزی در حدود 2.1 یا 2.4 آمپر خروجی در اختیار شما قرار می دهند ولی هنگام خرید حتما دقت کنید چه چیزی را تهیه میکنید که نیاز شما را برطرف کند. البته در مدل های خیلی جدیدتر قابلیت فست شارژ نیز به این شارژر فندکی اضافه شده است. این قابلیت می‌تواند برای گوشیهای با قابلیت فست شارژ مورد استفاده قرار بگیرد تا بتواند هر چه سریعتر گوشی موبایل شما را کاملاً شارژ و آماده به کار نگه دارد.

 

در بسیاری از مدل های جدید شارژر فندکی USB از یک استبلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ نیز استفاده شده است که در مدلهای جدید می توانیم با پرداخت کمی هزینه بیشتر، اینگونه شارژر فندکی را تهیه کنیم. هنگام استفاده از اینگونه شارژر ها ولتاژ کاملاً ثابت و منظم به گوشی موبایل شما ارسال میشود تا به باتری شما هیچ گونه آسیبی وارد نشود.

 

در صورتیکه میخواهید بررسی کنید که گوشی موبایل شما به چه میزان آمپری احتیاج دارد تا بتوانید شارژر فندکی مناسب خود را انتخاب کنید پیشنهاد می کنیم حتماً به شارژر فابریک گوشی موبایل مراجعه کنید و دقیقاً اطلاعات آن را مطالعه کنید تا بتوانید شارژر فندکی را انتخاب کنید که با شارژر اصلی گوشی موبایل شما از نظر آمپر و ولتاژ برابری داشته باشد. در صورتیکه این ولتاژ و خروجی آمپر متفاوت باشد می تواند آسیبی به باتری گوشی موبایل شما وارد کند و یا زمان شارژ را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد.

 

گوشی های موبایل جدید برای استفاده به عنوان یک مسیریاب بسیار کاربردی می باشند. به عنوان مثال زمانی که شما از یک برنامه مسیریابی اینترنتی نظیر ویز و یا نشان استفاده میکنید باتری بسیار زیادی را از گوشی شما دریافت خواهد کرد و میزان شارژ گوشی شما تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می‌کند. این مشکل به دلیل استفاده همزمان از اینترنت و مکان یاب گوشی موبایل میباشد.

 

در این گونه موارد پیشنهاد می کنیم از شارژرهای فندکی با خروجی 2.4 آمپر استفاده کنید تا بتوانید علاوه بر شارژ شدن باتری به عنوان یک مسیریاب نیز از گوشی موبایل استفاده کنید. البته حتماً به اطلاعات درج شده بر روی شارژر اصلی گوشی موبایل نیز دقت کنید و چنانچه میزان آمپر درج شده بر روی شارژر اصلی کمتر از 2.4 آمپر بود پیشنهاد می کنیم از شارژر فندکی های با خروجی آمپر پایین تر استفاده کنید تا به گوشی شما آسیبی وارد نشود.

 

قابلیت فست شارژ: بسیاری از گوشی های موبایل جدید برای اینکه مدت زمان شارژ را کاهش دهند از تکنولوژی جدیدی به نام فست شارژ استفاده میکنند. در گوشی های سامسونگ با نام کوالکام که قابلیت شارژ سریع سامسونگ است و در گوشیهای اپل با نام PD شناخته می شود. این قابلیت در گوشی های جدید شیائومی با قابلیت سوپر فست شارژ نیز شناخته می شود. این بدین معنی است که گوشی های موبایل جدید که این قابلیت را داشته باشند میتوانند در مدت زمان خیلی کمتری به بالاترین میزان شارژ دست پیدا کنند. بهترین شارژر فندکی فست شارژ را میتوانید به راحتی و با این اطلاعات برای گوشی موبایل خود تهیه کنید.

 

در تکنولوژی ساخت شارژرهای فندکی نیز از این قابلیت استفاده شده است. البته می بایست هنگام خرید به این نکته دقت کنید و از خریدار خود بخواهید که شارژر فندکی را در اختیار شما قرار دهد که این قابلیت را داشته باشد تا بتوانید در حداقل زمان ممکن باتری مورد نظر را کاملاً شارژ و آماده به کار کنید.

 

کیفیت شارژر فندکی: انتخاب یک شارژر فندکی با کیفیت کار آسانی نیست. با کمی جستجو در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی و خواندن نظرات کاربران می توانید شارژر فندکی مناسب را تا حد بسیار زیادی انتخاب کنید. اما دیده شده است که برخی از برندهای محبوب و معروف بازار نیز از کیفیت خوبی در ساخت شارژر فندکی خود استفاده نمی کنند. اینکه شما فکر کنید شارژر فندکی ارزانی را تهیه کنید و انتظار یک کیفیت بسیار خوب را داشته باشید کاملا اشتباه است.

 

با توجه به اینکه گوشی های موبایل جدید از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند پیشنهاد می کنیم هرگز از شارژر فندکی ارزان و بی‌کیفیت برای شارژ گوشی موبایل خود استفاده نکنید زیرا می تواند آسیب بسیار جدی را به گوشی موبایل شما وارد کند. اگر از گوشی های موبایل جدید و با کیفیت و گران قیمت استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم حتماً از برند های عالی و با کیفیت بالا نظیر شارژر فندکی سامسونگ، شارژر فندکی شیائومی و شارژر فندکی ldnio استفاده کنید. البته باید دقت کنید که از همین برند ها نیز در بازار مدل های تقلبی نیز وجود دارد و حتما از جای مطمئن خرید کنید.

چطور بهترین شارژر فندکی موبایل را بخریم؟ در این مقاله به مطالبی درباره کیفیت شارژر فندکی و ولتاژ خروجی شارژر فندکی و سایز و ابعاد شارژر فندکی میپردازیم.

قیمت شارژر فندکی

 

اینکه فکر کنید مدلی ارزان را تهیه می کنید و گوشی شما را شارژ می کند کاملاً اشتباه است. در مدل‌های جدید شارژر فندکی قابلیت های بی شماری نظیر قابلیت فست شارژ، قدرت خروجی 2.4 آمپری و قابلیت ثابت نگه داشتن ولتاژ یا استبلایزر گنجانده شده است که اگر شما بخواهید از شارژر فندکی استفاده کنید که تمامی این موارد را دارا باشد حتماً می بایست قیمت بالایی را پرداخت کنید ولی در مقابل به گوشی شما هیچ آسیبی وارد نمی‌کند و خیال شما را از این بابت کاملا راحت می کند و ارزش خرید را دارد.

 

در فروشگاه اینترنتی تک خرید شما می توانید انواع شارژر فندکی با کیفیت را مشاهده کنید که برای گوشی های جدید و قدیم اندروید و iOS کاملا مناسب می باشند. کیفیت این شارژر فندکی ها کاملاً تست شده است و خیال شما را بابت استفاده از آنها کاملاً راحت میکند. فقط می بایست به سایز و ابعاد مکان مورد استفاده خود دقت کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در پایین تعدادی از این محصولات را برای مشاهده و بررسی و خرید در اختیار شما قرار خواهیم داد.

موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
حساب کاربری من
0 محصول سبد خرید
وبلاگ