منوی اصلی

چطور بهترین هندزفری سیم دار را بخریم ؟

چطور بهترین هندزفری سیمی را بخریم | در این قسمت را های خرید هندزفری سیمی با کیفیت را برای شما می گوییم تا بهترین هندزفری سیم دار را خریداری کنید

در این مقاله میخوانید

نکاتی که قبل از خرید هندزفری باید بدانیم

بهترین هندزفری سیمی که خیلی از ما به دنبال آن می باشیم دارای ویژگی هایی می باشد که در این مقاله ما به شما راهنمایی هایی را ارائه می کنیم تا یک هندزفری سیمی با کیفیت را تشخیص دهید و بتوانید بهترین مدل هندزفری سیم دار را بر اساس نیاز خود خریداری کنید پس با ما همراه باشید.

همان گونه که از اسم این محصول بسیار کاربردی پیدا است هندزفری به معنای دست آزاد می باشد که به شما این امکان را می دهد که بدون آن که دست شما در گیر باشد به صورت مداوم به گوش دادن موزیک بپر دازید و یک مدیریت کامل بر روی صدای موزیک و یا ترک های موزیک که در حال گوش دادن به آن می باشید داشته باشید. علاوه بر این هندزفری ها معمولا دارای میکروفون می باشند که برای مکالمه نیز کاربرد دارند.

بهترین هندزفری سیمی

شاید خیلی از ما با دیدن هدفون های کوچک که مانند هندزفری ها طراحی شده اند آن ها را اشتباها یک هندزفری بدانیم ولی باید بگویم که آن ها هدفون هستند و تفاوت اصلی آن ها با هندزفری ها همان نداشتن میکروفون است و به طور خلاصه فرق بین هدفون و هندزفری همان عدم وجود میکروفون است پس هندزفری حتما باید میکروفون داشته باشد.

ما در این مقاله میخواهیم نکاتی را بگوییم که باید قبل از خرید هندزفری به آن دقت کنید پس اول بیایید که برسی کنیم که هندزفری از چه اعضایی تشکیل شده است. همان گونه که همه ما میدانیم هر هندزفری از یک سوکت 3.5 میلی متری ( جدیدا با حذف درگاه 3.5 با در گاه لایتنینگ و تایپ سی هم موجود می باشند ) و سیم که معمولا به طول 120 سانت است و میکروفون و کلید های مدیریت مکالمه و یا صدا و دو عدد اسپیکر تشکیل شده است که این اسپیکر ها در داخل یک سری می باشند که در داخل گوش ما قرار می گیرند.

سوالی که همه ما برایمان پیش می آید این است که این اجزای تشکیل دهنده چه ویژگی هایی باید داشته باشند و ما قبل از خرید باید به چه ویژگی هایی دقت کنیم تا بتوانیم بهترین هندزفری سیم دار را خریداری کنیم ، اگر می خواهید با این ویژگی ها آشنا شوید با ما تا آخر این مقاله همراه شوید.

چطور بهترین هندزفری سیمی را بخریم | در این قسمت را های خرید هندزفری سیمی با کیفیت را برای شما می گوییم تا بهترین هندزفری سیم دار را خریداری کنید

ویژگی های سوکت اتصال هندزفری به موبایل

سوکت اتصال هندزفری به موبایل و یا تبلت و یا هر محصول دیگری تا قبل از آن که شرکت های تولید کننده موبایل درگاه 3.5 میلی متری را از روی موبایل های خود حذف کنند تماما از این استاندارد پیروی می کردن ولی امروزه برای اتصال هندزفری از درگاه لایتنینگ برای گوشی های شرکت اپل و درگاه تایپ سی برای بسیاری از محصولات اندرویی استفاده می شود.

اولین ویژگی که سوکت هندزفری های بسیار باکیفیت دارا می باشند و اگر به آن دقت کنید این است که باید براق بوده که به صورت طلایی رنگ و نقره ای رنگ تولید می شود و اگر در دست خود نگهدارید و بچرخانید محل اتصال قسمت فلزی به قسمت پلاستیکی باید کاملا صاف و یک دست باشد. نکته بعدی که می توانید تست کنید این است که پس از اتصال به موبایل زمانی که موزیک در حال پخش است اگر فیش را بچرخانی هیچ نویزی را نمی شنوید که این امر نشان گر کیفیت بالای سوکت می باشد البته قبل از این تست از سوکت هندزفری موبایل خود اطمینان حاصل کنید که دچار خرابی نباشد.

همان گونه که گفتیم امروزه برای اتصال هندزفری به گوشی های شرکت اپل باید یا از مبدل های 3.5 به لایتنینگ استفاده کنید و یا این که از هندزفری های اورجینال که دارای درگاه لایتنینگ می باشند استفاده کنید. امروزه سایر شرکت ها هم برای برطرف کردن نیاز کاربران گوشی های شرکت اپل اقدام به تولید هندزفری های دارای درگاه لایتنینگ کرده اند ولی خوب سوکت این هندزفری ها باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

اولین ویژگی این سوکت ها این است که هندزفری با کیفیت باید بعد از اتصال شروع به کار کند و نیاز به هیچ تنظیم خاصی نداشته باشد زیرا دیده شده است تعدادی از شرکت ها اقدام به قرار دادن برد بلوتوث در هندزفری های لایتنینگ کرده اند که پس از اتصال باید با بلوتوث به آن ها متصل شوید ولی این محصول مشکلاتی هم دارد اول این که برق مورد نیاز برای فعال شدن بلوتوث را از موبایل شما دریافت می کند و دیگر این که با اتصال بلوتوث مصرف باتری شما بالا می رود که این اصلا خوب نیست.

هندزفری لایتنینگ که پس از اتصال شروع به کار میکند یعنی دارای یک آیسی بسیار با کیفیت در سری لایتنینگ می باشد و گوشی موبایل شما به خوبی آن را شناسایی کرده است. همان گونه که می دانید اگر از یک آیسی با کیفیت در آن استفاده نشده باشد بعد از مدت مانی از کار می افتند و یا این که گوشی موبایل شما پیغام عدم پشتیبانی را می دهد و همچنین کلید های مدیریت صدا و مکالمه به درستی و بدون هیچ تاخیری مانند هندزفری اورجینال عمل نمی کند. سوکت بهترین هندزفری سیمی باید دارای این ویژگی ها که گفته شد باشد.

چطور بهترین هندزفری سیمی را بخریم | در این قسمت را های خرید هندزفری سیمی با کیفیت را برای شما می گوییم تا بهترین هندزفری سیم دار را خریداری کنید

درگاه دیگری که در هندزفری ها امروزه استفاده می شود درگاه تایپ سی است که به دلیل آن که شرکت ها در بعضی از مدل های جدید خود اقدام به حذف درگاه 3.5 کرده اند و آن را با درگاه تایپ سی ادغام کرده اند تولید شده اند. در این مدل هم مانند هندزفری های لایتنینگ باید پس از اتصال شروع به کار کند و هیچ پیام عدم پشتیبانی را ندهد. باید گفت هندزفری های بسیار با کیفیت بر روی بسیاری از گوشی ها که دارای درگاه 3.5 میلی متری هم می باشند کار میکنند مانند بعضی از مدل های شرکت شیائومی ولی دقت داشته باشید که در تنظیمات ذکر شده باشد که از هندزفری تایپ سی پشتیبانی می کند.

ویژگی های سیم هندزفری

یکی از مهم ترین قسمت ها در داخل هر هندزفری سیم آن می باشد که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید اولین نکته در هنگام خرید طول سیم است. طول سیم هندزفری استاندارد بین 100 تا 120 سانت می باشد که تمامی هندزفری های اورجینال دارای این طول سیم می باشند و اگر هندزفری از این بلند تر باشد به دلیل اطلاف انرژی در هنگام انتقال سیگنال صوتی ممکن است کیفیت صدای شما کاهش بیابد.

خیلی ها بر این باور هستند که اگر ضخامت سیم بیشتر باشد نشانه کیفیت بالای آن است در این مورد باید بگویم که اگر ضخامت سیم از یک حدی بالا تر باشد باز باعث اطلاف انرژی شده و بر روی کیفیت صدای شما تاثیر میگذارد پس ضخامت سیم هندزفری های اصلی و با کیفیت هم از یک حدی نمی تواند بالا تر برود و در بسیاری از محصولات که شما مشاهده می کنید ضخامت سیم آن ها بیشتر است معمولا با استفاده از روکش های محافظ مانند کنفی ضخامت آن ها بیشتر شده است.

با توجه به موارد بالا به این نتیجه میرسیم که سیمی مناسب و با کیفیت است که از یک مس بسیار با کیفیت در آن استفاده شده باشد که صدا را به خوبی انتقال دهد که برای فهمیدن آن در صورتی که کیفیت صدای خوبی را در هنگام پخش موزیک داشته باشید متوجه آن می شوید زیرا استفاده از مس بی کیفیت در داخل سیم تاثیر زیای بر روی کیفیت صدا دارد حتی اگر از اسپیکر های بسیار با کیفیتی در داخل هندزفری استفاده شده باشد. سیم بهترین مدل هندزفری سیم دار باید به این شکل باشد که گفته شد.

ویژگی های اسپیکر هندزفری

برای آن که متوجه کیفیت اسپیکر های هندزفری شوید اولین نکته که باید دقت کنید این است که اول هندزفری اورجینال باشد که معمولا شرکت های تولید کننده محصولات با کیفیت به غیر از هندزفری های اورجینال یا به اصطلاح سر کارتنی بر روی بسته بندی محصولات خود از هلوگرام های مخصوص خود استفاده می کنند که شما می توانید با بررسی آن به اورجینال بودن آن پی ببرید. نکته بعدی این است که هندزفری های با کیفیت و اورجینال مخصوصا هندزفری های این ایر که داخل گوش قرار میگیرند دارای یک لایه توری پلاستیکی و یا فلزی می باشند در قسمت داخلی و حتما در زمان خرید به آن دقت کنید.

سری هندزفر ها که اسپیکر ها در آن قرار می گیرند به شکل ها و طراحی های گوناگونی تولید می شوند که شرکت های تولید کننده برای برطرف کردن نیاز مشتریان خود آن ها را به اشکال گوناگون مانند مدل های مخصوص ورزش و فعالیت و یا بسیاری از مدل ها که مختص آن شرکت می باشد مانند هندزفری های شرکت اپل تولید می کنند ولی معمولا اسپیکر داخل آنها دارای یک توان خروجی می باشند و کیفیت ساخت اسپیکر است که بر روی صدا تاثیر مستقیم دارد.

در صورتی که به موارد بالا در هنگام خرید هندزفری دقت کنید می توانید به سادگی بهترین هندزفری سیمی را بر اساس نیاز خود تهیه کنید و از خرید یک هندزفری سیمی با کیفیت لذت ببرید به طور کلی بهترین مدل هندزفری سیم دار برای شما محصولی است که بتواند نیاز های شما را بر اساس نیاز شما و هزینه ای می خواهید برای خرید یک هندزفری داشته باشید برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
حساب کاربری من
0 محصول سبد خرید
وبلاگ