منوی اصلی

بهترین روش نصب بازی تحریم شده در سال 2022

آموزش نصب بازی تحریم شده از گوگل استور را ما در این مقاله در اختیار شما قرار داده ایم و شما می توانید با این آموزش به سادگی هر برنامه ای را از گوگل دانلود کنید

در این مقاله میخوانید

آموزش نصب بازی تحریم شده از گوگل استور

نصب بازی تحریم شده یکی از مشکلاتی است که خیلی از ما شاید با آن مواجه شده باشیم و برای خیلی از ما واقعا سوال باشد این است که چرا خیلی از برنامه های ساده که هیچ کاربرد خاصی ندارند یا بازی ها زمانی که در قسمت جستجوی برنامه گوگل استور جستجو می کنیم وجود ندارند. یا این که در صورت پیدا شدن، با یک پیام که این برنامه برای کشور شما قابل دانلود نمی باشد مواجه می شویم.

دلیل این مشکل تحریم هایی می باشد که برای کشور ما اعمال شده است و به دلایلی که حتی خود ما هم برایمان سوال است نمی توانیم آن ها را دانلود کنیم ولی این مشکل راه حل هایی دارد که به سادگی می توانیم با استفاده از آن ها خیلی ساده از گوگل استور این برنامه ها را دانلود کنیم پس با ما تا آخر این مقاله همراه باشید تا با هم تحریم ها را دور بزنیم.

نصب برنامه های تحریم شده از گوگل

اول از همه باید بررسی کنیم که برنامه هایی مثل گوگل استور از چه طریقی متوجه می شوند که ما از ایران وارد برنامه آن ها شده ایم و این برنامه ها را برای ما مسدود می کنند؟ جواب این سوال بسیار ساده است و با یک بررسی ساده IP متوجه این موضوع خواهند شد. همان گونه که میدانیم زمانی که به اینترنت متصل می شویم باید یک شناسه جهانی داشته باشیم که به آن IP می گویند.

هر کشوری دارای یک سری IP می باشد که ثابت بوده و نشان گر این است که شما از چه کشوری به اینترنت متصل میشوید و به این صورت تحریم ها را اعمال می کنند. ولی اگر گوگل استور متوجه نشود و فکر کند که از یک کشور دیگر به اینترنت متصل شده اید دیگر تحریمی شامل شما نمی شود و شما برای این که تحریم ها را دور بزنید باید آی پی خود را تغییر دهید تا متوجه آن نشود.

برای این که شما بتوانید IP خود را تغییر دهید راه های بسیار زیادی وجود دارد نظیر استفاده از برنامه های فیلتر شکن ولی مشکلی که خیلی از ما داریم این است که این گونه برنامه‌ها بر روی سرعت دانلود ما نیز تاثیر میگذارند و علاوه بر آن استفاده از فیلتر شکن ها یک اتصال ایمن نمی باشد و ممکن است باعث رسیدن آسیبی جدی به اطلاعات شما شود.

پس پیشنهاد میکنیم از این برنامه ها تا حد امکان استفاده نکنید. در خیلی از موارد با آن که شما از فیلتر شکن استفاده می کنید باز هم گوگل متوجه شده و به شما اجازه دانلود نمی دهد. در این گونه موارد میبایست از طریق راه حل زیر میبایست اقدام کنید.

به این نتیجه رسیدیم که استفاده از فیلتر شکن راهکار مناسبی نیست و برای نصب بازی تحریم شده میتوانید از راهکارهای دیگری استفاده کنید. ولی شاید خیلی ها بگویند که فروشگاه های ایرانی را جایگزین استفاده از گوگل پلی می کنیم. در جواب این حرف هم باید بگوییم بله می توانید از فروشگاه های ایرانی استفاده کنید ولی در این میان یک مشکل وجود دارد!!!

مثلا در خیلی از برنامه ها که برای ویرایش فیلم ها طراحی شده اند ورژن های گوناگونی در گوگل پلی آپلود میشوند و شرکت های سازنده، آن ها را بر اساس پردازنده های موبایل بهینه سازی میکنند که در زمان دانلود از گوگل پلی آخرین ورژن سازگار با موبایل خود را دانلود می کنید و یا در خیلی از بازی ها هم به همین شکل می باشد ولی با دانلود از استور های ایرانی شما تنها یک ورژن معمول را دانلود می کنید و دانلود از گوگل استور بسیار بهتر است.

دانلود بازی پابجی از گوگل استور

یکی از محبوب ترین بازی ها که در لیست تحریم شده برای ایران می باشد بازی پابجی است که اگر شما آن را در برنامه گوگل استور موبایل خود جستجو کنید هیچ نتیجه ای برای شما یافت نمی شود و یا این که به شما این پیغام را می دهد که برای کشور شما قابل دانلود نمی باشد. برای حل این مشکل و نصب بازی تحریم شده همان گونه که گفته شد شما باید تحریم ها را دور بزنید که برای این کار ما چند روش را که کاملا تجربی می باشد و در 95 درصد موارد جواب داده است برای شما بیان می کنیم.

روش اول: استفاده از فیلتر شکن به صورت لحظه ای میباشد که برای این کار شما نیاز به یک فیلتر شکن از نوع pptp دارید که به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از طریق گوگل پلی دانلود را انجام دهید. شما ابتدا باید دو اکانت Gmail را بر روی موبایل خود تنظیم کنید که این کار را می توانید از قسمت اظافه کردن جی میل در داخل برنامه گوگل استور و یا قسمت اکانت ها در تنظیمات موبایل خود انجام دهید به صورتی که بتوانید در داخل برنامه گوگل استور میان آن ها سوئیچ کنید.

پس از این کار شما میبایست به فیلتر شکن خود متصل شوید و وارد برنامه گوگل استور شوید. هنوز هم با سرچ بازی نتیجه مورد نظر را پیدا نمی کنید. حالا شما بین اکانت های خود سوئیچ کنید. هم اکنون میبایست عمل سرچ را انجام دهید که معمولا بازی مورد نظر پیدا می شود و امکان دانلود دارید.

حالا که گزینه دانلود فعال شد شما می توانید فیلتر شکن را خاموش کنید و دانلود را انجام دهید. در خیلی از موارد مشاهده شده که باز امکان دانلود وجود ندارد. در این مواقع به احتمال زیاد برنامه گوگل استور شما کش (Cache) یا همان فایل های موقتی را در موبایل شما ذخیره دارد و آن باعث می شود که نتوانید دانلود کنید.

برای این که بتوانید کش را پاک کنید میبایست از تنظیمات گوشی وارد بخش برنامه های موبایل خود شده و برنامه گوگل استور را پیدا کنید و فایل های کش را پاک کنید تا در زمانی که وارد برنامه می شوید گوگل دوباره IP شما را بررسی کند. دقت داشته باشید که در زمانی که کش را پاک می کنید برنامه گوگل استور نباید در پس زمینه هم فعال باشد.

دانلود بازی پابجی بدون فیلتر شکن

روش دوم: که به شما پیشنهاد می کنیم و بهتر است از آن استفاده کنید وارد کردن آی پی به صورت دستی است. در این روش شما حتما باید از یک اتصال به صورت وای فای برای دانلود استفاده کنید. معمولا برای دانلود بازی های دارای دیتای زیاد مانند پابجی بهتر است از وای فای برای دانلود استفاده کنید.

برای این کار یعنی نصب بازی تحریم شده شما میبایست ابتدا وارد بخش WIFI موبایل خود شوید و سپس وارد تنظیمات WIFI که به آن متصل هستید بشوید که معمولا یک علامت کوچک در جلوی نام WIFI مورد نظر شما وجود دارد که با کلیک کردن بر روی آن میتوانید وارد تنظیمات آن شوید.

بعد از ورود به تنظیمات وای فای شما باید دنبال گزینه IP settings باشید و آن را از حالت DHCP بر روی حالت Static قرار دهید. سپس میبایست دو گزینه DNS1 و DNS2 برای شما نمایش داده می شود. در این دو قسمت شما باید این IP ها را بنویسید که در اولی IP 178.22.122.100 و در دومی 185.51.200.2 را وارد کنید و سپس آن را ذخیره کنید. بعد از این کار یکبار اتصال شما به وای فای قطع و وصل می شود.

سپس میبایست برای نصب بازی تحریم شده وارد برنامه گوگل استور شوید و مانند نوشته بالا اکانت خود را سوئیچ کنید و دوباره بازی مورد نظر یا هر برنامه تحریم شده ای را که می خواهید، به راحتی جستجو کنید. شما خواهید دید که به سادگی بازی مورد نظر را پیدا می کنید و می توانید آن را دانلود کنید.

به این نکته دقت کنید که به دلیل عدم استفاده از فیلتر شکن شاهد هیچ گونه افت سرعتی نیز نخواهید بود. ولی دقت کنید که اگر وای فای خود را تغییر دادید باید برای آن دوباره از تنظیمات WIFI این آی پی ها را وارد کنید. اگر به هر دلیلی دیگر به این روش نیاز نداشته باشید می توانید دوباره وای فای خود را بر روی حالت DHCP قرار دهید.

آموزش نصب بازی تحریم شده از گوگل استور را ما در این مقاله در اختیار شما قرار داده ایم و شما می توانید با این آموزش به سادگی هر برنامه ای را از گوگل دانلود کنید

در این عکس منوی تنظیمات گوشی شیائومی را مشاهده می کنید برای نصب برنامه های تحریم شده از گوگل

بهترین روش دانلود بازی پابجی

در صورتیکه با اجرای روش هایی که در بالا به شما گفتیم باز هم نتوانستید که برای نصب بازی تحریم شده اقام کنید و برنامه مورد نظر را دانلود کنید بهتر است کش برنامه گوگل پلی را پاک کنید و سپس دوباره وارد برنامه گوگل پلی شوید. این روش یک سری مزیت دیگر هم دارد. بعنوان مثال در زمانی که این تغییرات را اعمال کرده اید یک سری ویژگی های دیگر موبایل شما هم فعال می شود.

دلیل این کار این است که شما تحریم ها را دور زده اید. مثلا برنامه google Lens بدون فیلترشکن فعال می شود و می توانید از امکانات جالب و کاربردی آن استفاده کنید و یا این که قابلیت ترجمه قلم های سری نوت گوشی های سامسونگ نیز فعال می شود و می توانید از آن استفاده کنید.

بهترین روش نصب بازی تحریم شده در سال 2022 از گوگل استور و بهترین روش دانلود بازی پابجی و برنامه های تحریم شده را در این مقاله مطالعه خواهید کرد.

در این عکس منوی تنظیمات گوشی سامسونگ را مشاهده می کنید نصب بازی تحریم شده

اگر به هر دلیلی با وارد کردن این آی پی ها که گفته شد مشکل شما بر طرف نشد شما می توانید با جستجوی کلمه ( تحریم شکن ) در گوگل، سایت ها و آی پی های دیگری را پیدا کنید و با آن ها این کار را انجام دهید.

در این مقاله تلاش کردیم تا درباره نصب بازی تحریم شده اطلاعاتی را به شما بگوییم. در آخر اگر موفق به دانلود بازی هایی مانند پابجی شدید و خواستید به صورت حرفه ای این بازی را دنبال کنید می توانید از دسته بازی های پابجی ما دیدن نمایید که کاملا حرفه ای بوده و به صورت بلوتوث عمل می کنند و به شما حس یک بازی حرفه ای را القا می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
حساب کاربری من
0 محصول سبد خرید
وبلاگ