منوی اصلی

انواع هولدر موبایل و یژگی های آن ها

انواع هولدر موبایل و یژگی های آن ها

در این مقاله میخوانید

انواع هولدر موبایل و یژگی های آن ها

اگر بخواهیم یک تعریف از هولدر های موبایل داشته باشیم باید بگوییم: هولدر موبایل یک وسیله‌ی کاربردی است که به شما کمک می‌کند تا گوشی خود را در جای مناسبی قرار دهید و به راحتی از آن استفاده کنید که بسته به نوع استفاده شما هولدر های موبایل در طرح ها و مدل های گوناگونی تولید می شوند. هولدرهای موبایل در انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام برای کاربرد خاصی طراحی شده‌اند. در این مقاله به معرفی انواع هولدر موبایل می‌پردازیم تا شما بتوانید بر اساس نیاز خود به خرید این محصول بسیار کاربردی بپردازید.

هولدر های موبایل بر اساس نوع استفاده شما در طرح ها و مدل های گوناگونی تولید می شوند که از محبوب ترین هولدر موبایل ها میتوان این چند دسته بندی را نام برد ( هولدر موبایل ماشین – هولدر موبایل دوچرخه – هولدر موبایل رومیزی – هولدر موبایل گردنی – هولدر موبایل انگشتی یا پاپ سوکت – هولدر موبایل با قابلیت شارژ وایرلس ) که در ادامه به معرفی انواع هولدر موبایل و یژگی های آن ها میپردازیم.

هولدر موبایل ماشین و انواع مختلف آن

یکی از پرکاربردترین انواع هولدر موبایل، هولدر ماشین است. این هولدرها برای استفاده در ماشین طراحی شده‌اند و به شما کمک می‌کنند تا در حین رانندگی از گوشی خود استفاده کنید. هولدرهای ماشین در انواع مختلفی وجود دارند که برخی از آنها به داشبورد ماشین متصل می‌شوند و برخی دیگر به دریچه‌های کولر و یا حتی به آینه وسط خودرو. این هولدر ها برای اتصال موبایل به آن ها هم در دو نوع مغناطیسی و گیره ای تولید می شوند که مدل های گیره ای دارای یک گیره بوده که موبایل در داخل آن ها قرار می گیرد و مدل های مغناطیسی از آهن ربا برای اتصال موبایل استفاده می کنند.

در زمان خرید هولدر های موبایل ماشین ابتدا باید به این نکته توجه کنید که میخواهید موبایل خودرا در کدام قسمت خودرو قرار دهید به عنوان مثال میخواهید به شیشه خودرو متصل کنید و یا داشبورد و یا دریچه کولر و بعد نسبت به نیاز خود به خرید این محصول بپردازید. همچنین قیمت بالای محصولات تنها نشان دهنده کیفیت بالای آن ها نیست و بهتر است برای این که بیشتر با هر محصول آشنا شوید توضیحات هر محصول را در فروشگاه تک خرید مطالعه کنید زیرا ممکن است یک هولدر ارزان قیمت هم نیاز شما را به خوبی برطرف کند.

هولدر موبایل دوچرخه و انواع مختلف آن

اگر اهل دوچرخه‌سواری هستید، هولدر موبایل دوچرخه یک وسیله‌ی ضروری برای شماست. این هولدرها به شما کمک می‌کنند تا در حین دوچرخه‌سواری از گوشی خود برای پخش موسیقی، مسیریابی یا تماس‌های تلفنی استفاده کنید. این محصول هم مانند هولدر های خودرو در چندین مدل گوناگون تولید می شود که از نوع گیره ای تا مدل های باکس دار را که مامولا مقاومت بالایی در برابر آب دارند را میتوانید در بازار بیابید.

هولدر های دوچرخه هم بر اساس نیاز شما تولید می شوند به عنوان مثال هولدر هایی که بیشتر برای حمل موبایل هستند هم در بازار موجود است شما میتوانید موبایل خودرا در داخل آن ها قرار دهید و نیازی نیست دیگر نگران موبایل خود باشید مانند هولدر KGVYKL که در فروشگاه تک خرید موجود است و علاوه بر هولدر موبایل یک قسمت برای قرار دادن قمقمه هم دارد و یا هولدر های موبایلی که میتوانید از آن ها حتی برای فیلم برداری هم استفاده کنید مانند هولدر موبایل دوچرخه 360 موجود در فروشگاه تک خرید که برای آشنایی بیشتر میتوانید به قسمت توضیحات این محصولات مراجعه کنید.

هولدر موبایل دوچرخه و انواع مختلف آن

هولدر موبایل دوچرخه و انواع مختلف آن

هولدر موبایل رومیزی و انواع گوناگون آن

هولدرهای موبایل رومیزی برای استفاده در خانه، محل کار یا هر مکان دیگری که نیاز به قرار دادن گوشی در یک مکان ثابت دارید، مناسب هستند. این هولدرها در انواع مختلفی وجود دارند که برخی از آنها به میز متصل می‌شوند و برخی دیگر دارای یک پایه می باشند که به شما این امکان را می دهدند تا آن ها را به سادگی بر روی هر سطح صافی قرار دهید.

هولدر های رو میزی هم مانند هولدر های خودرو دارای گیره های گوناگونی برای اتصال موبایل به آن ها می باشند و بعضی از این محصولات قابلیت اتصال تبلت به آن ها هم دارند البته باید دقت کنید که گیره محصول تا چه سایزی را پشتیبانی میکند. بیشترین کاربرد هولدر های رومیزی برای ساخت فیلم های آموزشی و یا شرکت در ویدئو کنفرانس ها و یا فیلم دیدن می باشد و یا میتوانید حتی با استفاده از این هولدر ها به بازی هم بپردازید.

هولدر موبایل رومیزی و انواع گوناگون آن

هولدر موبایل رومیزی و انواع گوناگون آن

هولدر موبایل گردنی

هولدرهای موبایل گردنی یک گزینه‌ی عالی برای تماشای فیلم یا بازی در هنگام راه رفتن یا ایستادن هستند. این هولدرها دارای یک پایه برای قرار گرفتن در دور گردن شما می باشند و گوشی شما را در مقابل چشمان شما قرار می‌دهند تا بتوانید بدون آن که دستان شما درگیر شود از موبایل خود استفاده کنید.

هولدر موبایل گردنی حتی این امکان را دارند تا به عنوان یک هولدر رومیزی هم عمل کنند و اگر شما نیاز به یک هولدر رومیزی ساده دارید میتوانید از این هولدر ها استفاده کنید تنها کافی است قسمت دور گردن را مقداری تغییر دهید تا بر روی میز قرار بگیرد البته این هولدر ها دارای مدل هایی می باشند که از تبلت ها هم پشتیبانی می کنند پس در هنگام خرید حتما به سایزی که گیره آن پشتیبانی میکند دقت کنید.

هولدر موبایل پاپ سوکت و یا انگشتی و انواع مختلف آن

هولدرهای موبایل پاپ سوکت یا انگشتی یک گزینه‌ی سبک و قابل حمل هستند. این هولدرها به گوشی شما می‌چسبند و می‌توانید از آنها برای قرار دادن گوشی خود در هر مکانی استفاده کنید و به شما این امکان را میدهند تا گوشی موبایل خیلی بهتر در دستان شما قرار بگیرد و امکان افتادن موبایل از دستان شما را تا حدود زیادی کاهش می دهند.

این مدل از هولدر ها به گونه ای محبوب شده اند که امروزه قاب های موبایلی که خود دارای پاپسوکت می باشند هم وارد بازار شده اند و دارای یک پاپ سوکت و یا قسمت حلقه مانند در پشت خود می باشند.البته هولدر های حلقه ای که در دور انگشت شما قرار میگیرند دارای مدل های گوناگونی می باشند مانند محصول hicucoo 2022 که علاوه بر هولدر دارای دو عدد محافظ سوکت شارژ و همچنین یک عدد سوزن سیمکارت می باشد.

هولدر موبایل پاپ سوکت و یا انگشتی و انواع مختلف آن

هولدر موبایل پاپ سوکت و یا انگشتی و انواع مختلف آن

هولدر موبایل شارژر وایرلس و انواع کاربرد آن

هولدرهای موبایل شارژر وایرلس یک گزینه‌ی عالی برای کسانی است که می‌خواهند گوشی خود را در حین شارژ کردن استفاده کنند. این هولدرها به گوشی شما متصل می‌شوند و همزمان با نگه داشتن گوشی، آن را شارژ می‌کنند. این نوع از هولدر ها در طرح ها و مدل های گوناگونی تولید می شوند و میتوانید از آن ها در داخل خودرو و یا به عنوان یک هولدر رومیزی استفاده کنید همچنین این محصولات میتوانند تمامی لوازم جانبی مانند ایرپا ها هم که از قابلیت شارژ وایرلس پشتیبانی میکنند هم شارژ کنند.

هولدر موبایل شارژر وایرلس و انواع کاربرد آن

البته برای خرید این محصول قبل از هر کاری باید دقت داشته باشید که آیا موبایل شما از این قابلیت پشتیبانی میکند و یا خیر که امروزه بیشتر موبایل های پرچمدار از این قابلیت پشتیبانی میکنند و همچنین تمامی موبایل های آیفون از آیفون x به بعد از این قابلیت پشتیبانی میکند البته نکته ای که حتما باید به آن توجه کنید این است که سرعت شارژ در این حالت کمتر از زمانی می باشد که شما از کابل برای شارژ موبایل خود استفاده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
حساب کاربری من
0 محصول سبد خرید
وبلاگ