در حال نمایش 7 نتیجه

مبدل برق الدینیو مدل z1

موجود در انبار

قیمت اصلی 57,000 تومان بود.قیمت فعلی 47,000 تومان است.

چند راهی برق کلومن پلاس مدل +kS3

اتمام موجودی

640,000 تومان

چند راهی برق کلومن پلاس مدل +1-KS

اتمام موجودی

468,000 تومان

چند راهی برق کلومن پلاس مدل +2-KS

اتمام موجودی

491,000 تومان

چندراهی برق usb

چندراهی برق usb محصولاتی بسیار کاربردی هستند که با استفاده از آن ها می توانید علاوه بر این که یک چند راهی با کیفیت را در اختیار دارید می توانید از آن به عنوان یک شارژر موبایل استفاده کنید. شارژر های موبایل معمولا دارای یک استاندارد هایی برای انتقال برق می باشند که موبایل های معمولی شرکت اپل معمولا دارای ورودی برق 5 ولت 1 آمپر هستند و شارژر های اندرویدی دارای ورودی برق 5 ولت 2 آمپر هستند که معمولا در این چند راهی ها با قرار دادن یک آی سی در آن ها این میزان برق را به صورت هوشمند مدیریت می کنند که محصولاتی که در این بخش قرار می گیرند همگی دارای این آی سی هستند که به این قابلیت اتو آیدی نیز گفته می شود. نکته دیگر شارژر های قوی تر یا همان فست شارژ ها هستند که در این محصولات معمولا یک درگاه جدا برای انتقال برق فست شارژ تعبیه شده است که در محصولات جدید در بازار معمولا دارای استاندارد Q3 که برای شرکت کوالکام است می باشند که می تواند گوشی موبایل شما را تقریبا تا 50 برابر سریع تر شارژ نماید که این امر هم دارای یک استاندارد است که در این چند راهی ها در صورت داشتن پورت فست در آن ها رعایت شده است که البته باید توجه داشته باشید که برای دریافت شارژ سریع باید موبایل و یا تبلت شما هم نیز از آن پشتیبانی کند.

نکاتی در مورد این چندراهی ها:

  1. این محصولات دارای یک کلید روشن و خاموش می باشند در صورتی که از آن استفاده ندارید پیشنهاد می دهیم که آن را خاموش کنید این کار هم در مصرف برق شما تاثیر گذار است و هم باعث کاهش استحلاک محصول می شود و باعث می شود عمر آن تا حدود زیادی افزایش پیدا کند.
  2. درگاه های این محصولات در صورت فست شارژ بودن یا نبودن علامت گذاری شده اند و در زمان استفاده حتما دقت داشته باشید که به کدام درگاه دارید موبایل خود را متصل می کنید تا برق مورد نیاز را دریافت کنید.
  3. درگاه های یو اس بی این محصولات دارای مدار های مدیریت نوسان برق هستند و از این لحاظ هیچ گونه نگرانی در استفاده از آن ها نداشته باشید و در مواردی بسیار بهتر از شارژر های خود موبایل نیز عمل می کنند.
  4. درگاه های برق این محصولات به گونه ای طراحی شده اند تا بتوانید هر درگاه برقی را از 110 تا 220 ایرانی را به آن متصل کنید.

در این بخش شما می توانید انواع این محصولات را مشاهده نمایید و با خیالی راحت به خرید آن ها بر اساس نیاز خود بپردازید.

خرید چندراهی برق usb

اگر شما هم می خواهید به خرید چندراهی برق usb بپردازید ما در فروشگاه تک خرید به شما چندراهی ها یا همان سه راهی های برق که علاوه بر پریز برق دارای درگاه های یو اس بی می باشند را پیشنهاد می دهیم این محصولات به شما کمک می کنند تا علاوه بر مدیریت فضای کار به راحتی بتوانید انواع موبایل ها و یا تبلت ها را به سادگی شارژ نمایید و یا حتی می توانید بدون نیاز به هیچ گونه تبدیل برقی انواع دو شاخه ها را به آن ها متصل کنید زیرا از پریز های یونیورسال در آنها استفاده شده است که با مطالعه توضیحات محصول می توانید به خوبی با آن آشنا شوید.

قیمت چندراهی برق usb

قیمت چندراهی برق usb بر اساس کیفیت ساخت و برند آن ها متفاوت می باشد که شما می توانید این محصول بسیار کاربردی را به سادگی از طریق فروشگاه ما خریداری نمایید توجه داشته باشید در محصولات موجود در فروشگاه ما کلیه موارد ایمنی رعایت شده است و به هیچ عنوان به موبایل شما آسیبی وارد نمی کند و یا در مواردی حتی بهتر از آداپتور های موبایل گوشی موبایل شما راشارژ می نمایند.