دانگل اتصال موبایل به تلویزیون

دانگل اتصال موبایل به تلویزیون یک محصول بسیار کاربردی برای اتصال انواع موبایل های امروزی که از سیستم عامل های اندروید و IOS پشتیبانی میکنند می باشد که به وسیله این دانگل ها می توانید تصویر موبایل خود را به صورت کاملا بی سیم بر روی تلویزیون خود انتقال دهید.

این دانگل ها برای آن که بتوانند تصویر موبایل را با کیفیت بالا بر روی تلویزیون انتقال دهند از تکنولوژی WIFI پشتیبانی میکنند که پهنای باند مناسبی دارند و می توانند به خوبی مانند یک کابل HDMI عمل کنند و تصویر را انتقال دهند.

این مدل از دانگل ها برای انتقال تصویر از درگاه HDMI برای اتصال به تلویزیون پشتیبانی می کنند و از این درگاه که امروزه بر روی تمامی تلویزیون ها وجود دارند متصل می شوند و می توانند صدا و تصویر را با کیفیتی بالا انتقال دهند.

این مدل از دانگل ها به صورت عمومی بیشتر برای اتصال به تلویزیون ها خریداری می شوند و به این نام معروف هستند ولی شما می توانید از آن ها بر روی هر پخش کننده تصویر دیگری مانند ویدئو پروژکتور ها هم استفاده کنید و تصویر موبایل خود را با بهترین کیفیت بر روی این محصولات که در بسیاری از موارد برا انتقال تصویر در محیط هایی مانند سقف ها متصل شده اند و دسترسی به آن ها سخت می باشد انتقال دهید.

این محصولات قابل استفاده بر روی انواع تبلت ها هم می باشند و تنها کافی است تبلت شما این قابلیت را مانند موبایل ها داشته باشد که بیشتر تبلت هایی که از سیستم عامل اندروید پشتیبانی میکنند این قابلیت را دارند.

این محصولات بر روی موبایل های با سیستم عامل اندروید بسیار ساده و بدون هیچ گونه تنظیمات خاصی متصل می شوند ولی بر روی گوشی های موبایل اپل که سیستم عامل IOS دارند باید یک سری تنظیمات را انجا دهید که در قسمت توضیحات هر محصول به صورت کامل توضیح داده شده است.

این دانگل ها از بسیاری از پروتکل ها مانند DLNA هم پشتیبانی می کنند که به شما این امکان را می دهند تصویر لوازمی مانند لپ تاپ ها را بر رو تلویزون خود انتقال دهید که برای این کار باید از یک سری از برنامه ها برای این کار استفاده کنید.