در حال نمایش 10 نتیجه

کابل تبدیل HDMI به DVI

اتمام موجودی

54,000 تومان

تبدیل HDMI فلت 90 درجه

اتمام موجودی

16,000 تومان

تبدیل میکرو و مینی HDMI به HDMI

موجود در انبار

97,000 تومان

کابل تبدیل اچ دی ام ای نری به مادگی

اتمام موجودی

27,000 تومان

رابط HDMI نری به مادگی تاشو – HDMI m to f fold

اتمام موجودی

15,000 تومان

رابط افزایش طول 90 درجه اچ دی ام ای

اتمام موجودی

19,000 تومان

رابط افزایش طول HDMI دو سر مادگی

اتمام موجودی

13,000 تومان

تبدیل مینی اچ دی ام ای به اچ دی ام ای – mini HDMI to HDMI

موجود در انبار

قیمت اصلی 57,000 تومان بود.قیمت فعلی 48,000 تومان است.

تبدیل Micro HDMI به VGA همراه با صدا

اتمام موجودی

54,000 تومان

انواع رابط و تبدیل میکرو و مینی HDMI

یکی از پر کاربرد ترین درگاه ها برای انتقال سیگنال های صدا و تصویر به صورت همزمان که امروزه بسیار کاربرد دارند درگاه های HDMI می باند که دیگر امروزه همه ما با این درگاه ها به صورت کامل آشنا می باشیم.

ای درگاه ها هم نیز بر اساس نوع استفاده آن ها دارای انواع و سایز های گوناگونی می باشند که معمول ترین آن ها که درگاه HDMI می باشد را همه ما بر روی تلویزیون ها دیده ایم ولی این درگاه دارای دو سایز کوچک تر مینی که سایزی متوسط دارد و میکرو که بسیار کوچک تر است هم می باشد که بیشتر بر روی دوربین های عکاسی و یا فیلم برداری از این درگاه ها برای اتصال آن ها به تلویزیون و یا سایر پخش کننده ها استفاده می کنند.

این درگاه ها با آن که سایز کوچک تری دارند ولی هیچ گونه تغییری در کیفیت صدا و تصویر ایجاد نمی کنند و به همین دلیل بسیار محبوب می باشند و بیشتر برای آن که جای بسیار کمتری را اشغال می کنند محبوب شده اند که می توانید در این بخش انواع تبدیل های این درگاه کاربردی را مشاهده نمایید و در صورت نیاز خریداری کنید.

خرید انواع رابط و تبدیل میکرو و مینی HDMI

در صورتی که قصد خرید انواع رابط و تبدیل میکرو و مینی hdmi را دارید می توانید در این قسمت آن ها را مشاهده نمایید و با مقایسه قیمت آن ها به سادگی به خرید این محصول نیز بپردازید توجه داشته باشید که این تبدیل ها هیچ تاثیری بر کیفیت صدا و تصویر شما نیز ندارند.

قیمت انواع رابط و تبدیل میکرو و مینی HDMI

قیمت این محصول بسیار کاربردی هم نیز بر اساس نوع استفاده شما نیز متقیر می باشد و بستگی به آن دارد که شما چه استفاده ای می خواهید داشته باشید و به چه نوع تبدیلی نیاز دارید که می توانید با مطالعه قسمت توضیحات هر یک از این محصول با آن ها آشنا شوید.